Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody (/Temat-Hellbuzz-pl-wymieniaj-punkty-na-cenne-nagrody-89191)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - majeros - 31-05-2014 14:19

4 dzien a nagrody jak nie bylo tak nie maSad


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - musicfan - 31-05-2014 16:19

może jutro dostaniesz bo ja ostatnio w niedziele dostałem, a jak nie to w poniedziałek będzie na bank o ile dobrze wypełniłeś pola Wink


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - konrad123456789 - 31-05-2014 16:22

O dawno mnie w tym serwisie nie było Big Grin

Mam tam konto od 25 października, 2012 Big Grin

58 monet dużo czy mało ? Big Grin


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - musicfan - 31-05-2014 22:51

mało Tongue musisz wbić i w jeden dzień możesz uzbierać na doładowanie 5 zł Tongue


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - majeros - 02-06-2014 15:57

Czekam od 6 dni na doładowanie i nie dostałem.Stwierdzam że scamSad


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - musicfan - 02-06-2014 16:29

jakoś ja 6 razy zamawiałem doładowanie i wszystko doszło bez problemu Wink Podałeś swój prawdziwy PESEL itp?

Jutro ja zamówię doładowanie bo uzbieram punkciki i dam znać Wink


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - majeros - 02-06-2014 17:07

Dostałem odpowiedź na maila napisali że coś się nie zgadza i nie mogą doładować.Ale się dogadam z nimi Smile
Że może zły numer lub operator ale dobrze jest.Na pewno dostane doładowanie więc teraz zbieram na nagrody rzeczoweSmile


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - musicfan - 02-06-2014 17:16

no widzisz, a tak się martwiłeś Wink mówiłem, że są wypłacalni Wink


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - majeros - 02-06-2014 19:59

doszło doładowanie polecam stronę bo admin zawsze odpisuje na wiadomosci i nagrody dochodząBig Grin zbieram na kolejne nagrody Smile


RE: Hellbuzz.pl - wymieniaj punkty na cenne nagrody - majeros - 03-06-2014 13:49

Oto dowód że dostałem doładowanie: http://scr.hu/1po6/6o74j Big Grin