Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inny bux od wszystkich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inny bux od wszystkich (/Temat-Inny-bux-od-wszystkich-8916)



Inny bux od wszystkich - marmirow - 19-06-2010 13:04

Ostatnio natknąłem się na bardzo ciekawy serwis PTC - Trekpay.com
Czytając opinię o tym serwisie, wyczytałem że jest to Serwis wypłacalny !

Kilka informacji

Trekpay to nieco inny bux niż wszystkie. Tutaj klikając w reklamy - nie musimy czekac tych kilkadziesiąt sekund
Dziennie dostajemy nawet od 20 do 50 reklam !
Reklamy pojawiają się przez cały dzień, oczywiście nie wszystkie naraz. Najlepiej więc mieć tą stronę otwartą i klikać co jakiś czas w zakładkę browse/ searchWink
Przy każdym kliku w reklamę jest instrukcja co mamy zrobić np.
kliknąć na stronce itp

Ile jest warty klik w reklamę?

Tutaj sytuacja ma się trochę inaczej niż w standardowych buxach. Otóż za klik w reklamę w Trekpay'u otrzymujemy kredyty. Za reklamę możemy dostać od 1 do 3 kredytów. I tutaj jest cała inność tego buxa - zebrane kredyty są wymieniane na dolary raz w tygodniu! (przeważnie czwartek lub we wtorek) Nie jest podana ich dokładna wartość. Wypłata zależy od kilku czynników, ale głównym jest ilość klikanych reklam. Jeśli wyk-likuje się większy procent dziennych reklam, współczynnik wartości kredytki rośnie.


Serwis obsługuje wypłaty na PayPal
Minimum do wypłaty wynosi 5.50 $
- z tego co wyczytałem możliwe jest uzbieranie tego minimum w 2 - 3 tygodnie, klikając samemu, bez poleconych. Oczywiście ten czas dotyczy pierwszej wypłaty, ponieważ współczynnik wartości kredytów podnosi się wraz
z ilością dni od kiedy mamy konto.
WYPŁATY AUTOMATYCZNE INSTANT ! w przeciągu 14 dni

Na stronce istnieje zabezpieczenie przeciw botowe. Co kilkadziesiąt kliknięć, pokazuje się na wyświetlonej reklamowanej stronce taki oto obrazek: [Obrazek: 1.gif] Wtedy trzeba go po prostu szybko kliknąć. Jeśli nie uda wam się raz to nie ma powodu do paniki. Jeśli jednak nie klikniecie tego kilka/kilkanaście razy, zbanują wam konto.

Dowód Wypłaty [Obrazek: trekpaymarch.jpg]
** LINKI ***

Czysty link: http://www.trekpay.com

mój ref. http://www.trekpay.com/?ref=255766

Będę wdzięczny jeśli zarejestrujecie się z mojego reflinka.
Pozdrawiam wszystkich:sleepy:


RE: Inny bux od wszystkich - Shaiders - 19-06-2010 15:21

zarejestrowałem się z refa Smile zobaczymy co wyjdzie z tego


RE: Inny bux od wszystkich - marmirow - 19-06-2010 15:29

(19-06-2010 15:21)Shaiders napisał(a):  zarejestrowałem się z refa Smile zobaczymy co wyjdzie z tego

Dzięki Ja też od niedawna go testuje
Pozdrawiam


Inny bux od wszystkich - DDK - 25-02-2012 14:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.