Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automat allegro, opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Automat allegro, opinie (/Temat-Automat-allegro-opinie-89155)



Automat allegro, opinie - maselko1235 - 11-04-2014 13:55

Witam, Pytania do allegrowiczów jakie automaty do wysyłki kodów polecacie
widziałem płatne, darmowe ale 0 opinii w internecie, może tutaj się czegoś dowiem, pozdrawiam


RE: Automat allegro, opinie - m4t0sh - 11-04-2014 15:12

automater.pl dostajesz 20 darmowych kodów do wysłania każde kolejne 20 kosztuje jakoś 4-5zł
ale jak toś kupi np 4 to nie wysyła ich na raz tylko jako 4 osobne
jest jakis inny automat nie pamiętam jak się nazywa ale wiem że wysyła wszystkie kody na raz i wygląda na "bradziej zaawansowany" (wysyłka kodów gratisowych itp) tylko nie wiem czy traktuje to jako jedną wysyłkę czy jako 4 oddzielne


RE: Automat allegro, opinie - maselko1235 - 11-04-2014 16:03

ja rozumiem, i potrafię googlować czytałem te wszystkie oferty, ale raczej chodzi mi zdanie osób które coś takiego używają na co dzień jakie są zalety, wady z drugiej strony słyszałem że automater czasami strajkuję czytałem historię gościa który nie wysłał 16 osobom kluczy o wartości 100 zł jeden i miał problem, chciałbym czegoś takiego uniknąć dlatego pytam osób które używają owe automaty. Dzięki


RE: Automat allegro, opinie - BloNdyN - 12-04-2014 07:37

Ja od kad powstal automater korzystam z niego. Mialem korzystac z allex online etc, ale stwierdzilem ze jak korzystam z tego to po co mam zmieniac? W automater mozesz ustawic wysylke bonusowa tj: 3 kody ktos kupi 1 gratis wysyla tylko trzeba wpisac mniej niz 2 np a wiecej niz 4 i jak ktos kupi 3 automat sam wysyla klucz gratis jeden ew dwa zalezy ile ustawisz.

Wysylka kluczy do okolo 3-5 min ale dochodza tez i dluzej nie raz ale mi sie nie zdarzylo tak.

Istnieje mozliwosc wykupienia Abonamentu u nich 39.99 na miesiac i:

- wplaty ksiegowane co 10 sec
- wysylka kodu do 2 min

Ja nie mam abonamentu ale mam zamiar kupic niedlugo


RE: Automat allegro, opinie - maselko1235 - 12-04-2014 11:18

przy abonamencie jaka cena za jednorazową wysyłkę kodu? i czy jest limit kodów które mógłbym tam zamieścić?


RE: Automat allegro, opinie - BloNdyN - 12-04-2014 13:23

Korzyści po przejściu na konto Premium
- dostęp do kopii wszystkich baz kodów wykonywanej co godzinę z ostatniego tygodnia
- dostęp do dynamicznego rejestru i informacji o wszystkich działaniach w czasie rzeczywistym
- indywidualne sesje księgowe (księgowanie wpłat co 10 sekund), a wysyłka kodu do 2 minut

Stawka za kredyt:
1 kredyt = 0.15 PLN

Możesz zasilić poprzez sms i przelew:

SMS 11,07 - 20 kredytów

Przelew:

50 kredytów - 7,50zl
100 kredytów - 15pln
200 kredytów -30 pln
600 kredytów -(100 Gratis) 75zł

Możesz umieścic od uja kodów, i nic nie będzie Smile Także ja Ci polecam automater jak uzytkownik tego serwisu Smile Pozdrawiam


RE: Automat allegro, opinie - maselko1235 - 12-04-2014 16:25

ok, dzięki za pomoc reput w Twoją stronę uważam że temat do zamknięcia uzyskałem potrzebne informacje, dzięki