Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję (/Temat-Pilnie-potrzebuje-pieniedzy-prosze-o-propoozycje-89154)

Strony: 1 2


Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - kl279 - 11-04-2014 13:52

Panowie i Panie.. Sprawa jest dość pilna... najlepiej do końca majówki potrzebuję 2 tys... co polecacie oprócz inwestycyjnych i PPA? Jestem strasznie skory do pracy. Jeśli ktoś mnie poprowadzi "za rączkę" zarejestruję się z refa w jakimś systemie!


RE: Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - aero2 - 11-04-2014 14:42

Polecam ci serwis FireSub, masz mojej sygnaturze.Smile


RE: Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - kl279 - 11-04-2014 15:09

i jak moge na tym zarobic? Może chcesz zostać moim mentorem? Smile


RE: Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - cspek5 - 11-04-2014 22:12

Tez bym z mila checia zarobil Smile Szukam kogos kto mnie poprowadzi , zeby ukrasc ten pierwszy mln ^ ^


RE: Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - Klin - 11-04-2014 23:32

Najpierw napisz coś o sobie, ile masz lat, doświadczenie zdobyte do tej pory, co potrafisz, co do tej pory zrobiłeś itp


RE: Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - AnnaKa - 11-04-2014 23:44

Chętnie bym pomógł Ci zarobić nawet 1k$ w miesiąc ale niestety moja sieć nie oferuje poleconych ;/ Tak to miałbym ich powiedzmy 5-6 i automat ...no ale coż powodzenia. Chociaż będąc z Tobą szczery jeśli sam nie wiesz jak tyle zarobić to nie dasz rady do majówki.


Odp: RE: Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - casualsprojects - 11-04-2014 23:48

(11-04-2014 23:44)AnnaKa napisał(a):  Chętnie bym pomógł Ci zarobić nawet 1k$ w miesiąc ale niestety moja sieć nie oferuje poleconych ;/ Tak to miałbym ich powiedzmy 5-6 i automat ...no ale coż powodzenia. Chociaż będąc z Tobą szczery jeśli sam nie wiesz jak tyle zarobić to nie dasz rady do majówki.

wyczysc pw Wink
mowa o firecpa?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - AnnaKa - 12-04-2014 01:04

@up po co mam czyścić jak i tak nie będę miał nic z bycia mentorem Smile


RE: Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - kl279 - 12-04-2014 07:23

AnnaKa myślę że coś się wymyśli Smile Jeśli chcesz zawsze można się jakoś dogadać, jestem uczciwym człowiekiem. A wiek to 18 i doświadczenie me to zarobione 3,500 zł na PPA na blogu z hackami i specjalnej niszy ale nigdy do końca nie umiałem promować :/


RE: Pilnie potrzebuje pieniędzy - prosze o propoozycję - AnnaKa - 12-04-2014 16:28

Wiesz kwestie dogadywania się na forum już przechodziłem jak ktoś był moim ''pseudo'' poleconym i jakoś zarabiali na moich metodach i nic nie dali z tego ani 1$... więc wybacz.

3.5k to spora suma. Więc czemu sam nie dasz rady?