Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupie] [FanPage] +/- 5 dyszek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Kupie] [FanPage] +/- 5 dyszek (/Temat-Kupie-FanPage-5-dyszek-89136)



[Kupie] [FanPage] +/- 5 dyszek - Kapelon - 11-04-2014 03:38

Siema, szukam FP do +/- 50 złotych. Jeśli fanpage mnie bardziej zainteresuje jestem w stanie zapłacić więcej. Oferty składać w formie wiadomości na forum, w której powinna być napisana cena, link do FP oraz zasięg (najlepiej SS). Pieniądze mogę przelać kontem w mBanku lub wysłać PP.
Jeśli masz masz FP, za który chciałbyś więcej niż 50 zł tylko np. 80 zł to wyślij PW.
W PW możesz mi też posłać numer GG aby przyspieszyć transakcję.

Tylko poważne oferty.

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalk


RE: [Kupie] [FanPage] +/- 5 dyszek - Ironic - 11-04-2014 21:05

Mam kilka.


[Kupie] [FanPage] +/- 5 dyszek - surfer0700 - 24-05-2014 12:52

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.