Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. (/Temat-Poradnik-dla-laika-w-Subskrypcjach-SMS-Zarob-na-spamie-89127)

Strony: 1 2 3 4


Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - piotrekprorok - 10-04-2014 21:16

Witam Smile

Patrząc na mentorów uczących spamu oraz sposoby na spam w dziale sprzedam stwierdziłem, że napiszę ten poradnik dla kompletnych laików.
Nie wymagam rejestracji z refa ani nie sprzedaje "niszy" beka

Poradnik dotyczy zwykłego spamu, jednak otwierając GG i prywatne wiadomości na ZC zauważyłem, że dużo osób chce jakoś zacząć.

Do rzeczy. Poradnik możecie pobrać tu:

Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie.

Polecam zarabianie w serwisie FireSub.
Jeśli chcecie możecie zarejestrować się z mojego linku - reflink
Jednak tego nie wymagam - czysty

@EDIT:
Uprzedzając kolejne pytania po co, dlaczego to dodałem?
Po prostu żeby pomóc początkującym, którzy chcą zacząć. Tak się składa że mi także ktoś pomógł bezinteresownie, chociaż mógł za to chcieć zapłatę lub to abym był poleconym. Dlatego też ja to dodałem bezinteresownie Wink Pozdrawiam

@EDIT2:

Nie będę już edytował poradnika. Napiszę tutaj: Jak szukać gimbusiarskich grup:

Wpisujemy w wyszukiwarkę "będą cycki", wyszukujemy, z boku zaznaczamy 'Grupy'.
Kilka przykładów wyszukiwania grup z osobami zwanymi gimbami: Polish Belieber; Kwiatonators; dodajemy; zapraszamy


RE: Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - pietreczka - 10-04-2014 21:24

Będę obserwowałHeart


RE: Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - badii - 10-04-2014 21:25

Tak jest, teraz to już fb lepiej w ogóle nie używać, bo gdzie nie wejdziesz, tam nawet Twoi znajomi dodają posty na tablicy. Tylko w tym rzecz, że to wcale nie oni, tylko naklikają różne badziewia w programach i potem się takie wałki dzieją. Czego się nie robi dla pieniędzy ;]


RE: Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - mucios - 10-04-2014 21:27

Nie skorzystam, ale leci plusik za inicjatywę Smile Są tu tacy, którzy poradnik jak spamować chcieli sprzedać za grube hajsy Smile beka

Jeszcze raz plusik Smile


RE: Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - ziela12345 - 10-04-2014 21:37

Co jak co ale jednak jesli ktos daje poradnik za darmo ( dobry, własny ) powinien miec prawo do dawania tylko i wylacznie reflinka bo jednak komus sie nalezy.


RE: Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - WalecByWalec - 10-04-2014 22:03

Bardzo dobry poradnik i na pewno skorzytam. Dziękuje i + leci Smile


RE: Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - aero2 - 10-04-2014 22:06

piotrekprorok mentorujesz?Smile

Bo chętnie się podczepię pod ciebie w FireSub.


RE: Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - piotrekprorok - 10-04-2014 22:10

(10-04-2014 22:06)aero2 napisał(a):  piotrekprorok mentorujesz?Smile

Bo chętnie się podczepię pod ciebie w FireSub.

Jeśli chodzi o coś więcej niż spam to możesz napisać na GG, jednak przypuszczam, że znasz ten sposób także Wink


RE: Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - aero2 - 10-04-2014 22:26

Napisałem, odpisz.Smile

A poradnik świetny, drugi za jaja dałby się powiesić, aby coś takiego nie ujrzało za darmo światła dziennego.


RE: Poradnik dla laika w Subskrypcjach SMS - Zarób na spamie. - ASTONEQ - 10-04-2014 22:30

bo nie powinno ujrzeć Wink psuje rynek Big Grin