Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) (/Temat-Poradnik-na-szybkie-doladowanie-do-telefonu-likemore-89123)

Strony: 1 2 3 4


Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - majeros - 10-04-2014 19:39

Witam!
dziś przedstawiam wam poradnik jak szybko na luzie w 10 minut zdobyć doładowanie do telefonuSmile (niektórym to zajmie troszkę dłużej dla mnie 10 minut)
1.rejestrujemy się na tej stronie : http://likemore.pl/
2.logujemy się na fejsa i zdobywamy punkty klikając lubię to.(potrzebne 400 pkt)
3.na 1 koncie możemy w 1 dzień zdobyć tylko 100 pkt za lubię to(i tu jest haczyk)
4.gdy już mamy 100 pkt tworzymy 2 konto i logujemy się na inne konto FB.(Jak ktoś nie ma takich kont to może stworzyć wystarczą 2 znajomi żeby klikaćBig Grin)
5.znów zdobywamy 100 pkt i uwaga!wymieniamy je na kupon o wartości 100 pkt po czym logujemy się na to 1 konto i tam wpisujemy kod do kuponu.Mamy już 200 pkt:)robimy tak aż dojdziemy do 400 lub jak kto chce doładowanie za 10 to dochodzi do 800 pkt.
6.cieszymy się z doładowania które dojdzie w ciągu 24 hSmile

Moj poradnik jest skuteczny dostałem już ponad 10 doładowań i dostaje nadalSmile

daj reputa za wysiłekSmile


RE: Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - szufliko - 10-04-2014 19:40

No moze i to nie glupieWink lap repa


RE: Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - bolo9797 - 10-04-2014 19:42

To daj ss tych doladowan. Weryfikuja wszystko przed doladowaniem , wiec watpie zeby doladowanie dotarlo.


RE: Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - aero2 - 10-04-2014 19:50

Dokładnie, teraz weryfikują.


RE: Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - Matheo249 - 10-04-2014 19:52

Drugiego doładowania już nie dostałem, bo wykryli multikonta. Kazali wybrać jedno, a resztę usunąć. W ostateczności zrezygnowałem Big Grin


RE: Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - VoreCC - 10-04-2014 22:18

Niezłe, może będę wykorzystywał ten przelew za dychę Big Grin W każdym razie reput leci, a ja nawet w czasie ładowania LoLa mogę klikać ile wlezie Smile


RE: Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - majeros - 11-04-2014 13:38

Mi wszystkie doładowania dotarły.


RE: Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - kubusssss - 11-04-2014 14:09

jak by ktoś chciał to sprzedaje kupony do tego serwisu, jeden kupon [100pkt] za 1zł, pw


RE: Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - peruniec - 20-04-2014 08:57

Czy te konto FB musi mieć realnych znajomych czy można po prostu zrobić sobie fałszywe konta ? Wink


RE: Poradnik na szybkie doładowanie do telefonu(likemore) - majeros - 20-04-2014 11:09

ja robiłem fałszywe.Teraz chyba weryfikują już nie wiemSmile