Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Własny HACK GENERATOR PTZ !!! (/Temat-Wlasny-HACK-GENERATOR-PTZ-8912)

Strony: 1 2


Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - Dominator - 19-06-2010 12:28

Co powiecie na sam temat graficzny ?

Nie myślcie że mam okulary czy co.

Teraz nadaję im funkcję Big Grin
[Obrazek: mojpierwszyhackgenerato.png]


RE: Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - xPietrek - 19-06-2010 12:38

Hmmm.. A to będzie działało? Czy tylko wyłudzacz haseł ?
A schemat dobry. Taki standardowy, jeszcze możesz jakieś tło dodać później, obrazki z Lockerz itp


RE: Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - Silek - 19-06-2010 12:38

Hahahaha zajmij się czymś innym bo szkoda Twojego czasu. Zrobiłeś tylko śmieszne GUI i nic więcej nie zrobisz, więc po co ten temat ?


RE: Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - Dominator - 19-06-2010 12:47

W owym czasie się staram nadać im funkcję, za 2-3 tygodnie zobaczę co będzie.

Silek: ODWAL SIĘ ODE MNIE !!! NAPISZESZ COŚ GŁUPIEGO TO SIĘ RÓWNA -

Mam książkę "Borland C++ i się uczę, jestem na stronie 43 i tyle zrobiłem, ale chyba będzie polegało na tym że po przycisku hack wysyła maila na czyjąś pocztę, rejestruje się i tam nic. Big Grin i mi da o jednego więcej zaproszonego Big Grin"

Jeszcze jutro pokombimuję z PHP, [email protected] i functions programm.

Mam 13 lat i coś robię, a nie tak jak ty.


RE: Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - Silek - 19-06-2010 13:01

Aleś pojechał teraz Tongue Ja tylko chciałem coś dodać a że Twoim zdaniem napisałem coś głupiego to już Twoje zdanie.

Uważam, że Twoja mała wiedza na temat C++ na pewno nie pomoże Ci stworzyć super programu do hackowania Lockerz. Ale sobie tam twórz co Ci się tam podoba. Nie bronie... Życze sukcesów na polu programowania.

Mam 24 lata, jestem po studiach informatycznych na kierunku programowania i chyba się mylisz co do tego, że nic nie robię.

Dziękuje. Dobranoc.

Że pozwole sobie zedytować tego posta : powiedz mi kochany, po co założyłeś tutaj ten temat ? Żeby pochwalić się, że zaczynasz programować ? Nie pomyliłeś forum o Lockerz z forami ludzi programujących ? Pytam się bo zastanawiające jest to co wyprawiasz na LFE.


RE: Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - Kicha - 19-06-2010 13:04

Gdybys robil cos dobrego z tego itp.
Ale ty niedosc ze hack generator niby to ludzi bys oszukiwal... Nie podoba mi sie to.


RE: Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - Lubelak - 19-06-2010 13:04

zrób potem pogadamy


RE: Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - SZAFI - 19-06-2010 13:10

jeszcze nic nie zrobiłeś a temat zakładasz xD


RE: Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - aqua-chan - 19-06-2010 20:58

Ale pojechaliście mu po ambicji :[
Niech robi, a co tam Tongue


RE: Własny HACK GENERATOR PTZ !!! - haggard - 19-06-2010 21:03

Dominator, jestem na lockerz prawie rok, a nawet nie pomyślałem o tym, żeby hackować lockerz.

@Przeczytaj spis treści swojej książki i zobaczyć czy będzie tam coś o lockerz. Nie wiem skąd pomysł, że w książce będzie dokładnie opisane jak zrobić hacka na stronkę(dodatkowo taką jak lockerz)