Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy z fejsbuczkiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problemy z fejsbuczkiem (/Temat-Problemy-z-fejsbuczkiem-89119)



Problemy z fejsbuczkiem - exxthc - 10-04-2014 19:05

Siemka!
Ostatnio powrocilem do subskrybcji. Dzialalem na fb (bez fp wiec wiadomo jak) no i po pewnym czasie zablokowali na 10dni funkcje w grupach na fb. Wiadomo spodziewalem sie tego. Zalozylem nowe konto(telefon te sprawy) no ale tam dodalem kilka grup i OD RAZU BLOKADA tez na 10dni. Pozniej kolejne konto i kolejne leciały i teraz po dodaniu 1 grupy blokada :x
Nie wiem co robic bo te akcje z kontami zaczely sie od niedzieli. Mam stałe ip Sad i mase numerow do potwierdzania jak cos. Konta tworzylem autentyczne wiadomo jedynie nie dodawalem znajomych by uniknac weryfikacji. Macie tez taki problem? Jak sobie z tym poradzic by znow moc swobodnie działac? Poczekac ten tydzien az odbanuja konta?(strace kaaase) Czy moze jakies proxy? Za w miare nowe i pomocne odpowiedzi oczywiscie reputy :>


RE: Problemy z fejsbuczkiem - Symbian - 10-04-2014 19:07

Nie spamuj na facebooku


RE: Problemy z fejsbuczkiem - exxthc - 10-04-2014 19:18

Spokojnie niedlugo ruszam ze stronką Big Grin ale teraz weekend to sie przyda na fb bo ladnie leci


RE: Problemy z fejsbuczkiem - badii - 10-04-2014 19:27

(10-04-2014 19:05)exxthc napisał(a):  Mam stałe ip Sad

Sam sobie odpowiedziales na pytanie.


RE: Problemy z fejsbuczkiem - exxthc - 10-04-2014 19:31

Nie wierze że nic nie da sie na to poradzic :|