Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zasięg postów-fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zasięg postów-fanpage (/Temat-Zasieg-postow-fanpage-89078)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zasięg postów-fanpage - matiol - 24-04-2014 12:30

jebać tego fb ... Dodaje posty, które zgarniają 200-300 like, gdzie pół miesiąca temu byłoby 1500 i przy okazji osób, które o tym mówią ubywa w szybkim tempie.


RE: Zasięg postów-fanpage - PETERILLUSION - 24-04-2014 15:53

Ma ktos jakis sposob co zrobic bo spada wszystko na wszystkich fp w dol codziennie, zaplace jak bedzie trzeba.


RE: Zasięg postów-fanpage - matiol - 24-04-2014 16:05

Prawda jest taka, że nie ma sposobu. Wszystko zależy od facebooka, czy coś zmieni. Szukałem po zagranicznych forach i też się skarżą na spadek zasięgu.


Zasięg postów-fanpage - mucios - 24-04-2014 16:08

Dokładnie, a jeżeli sposób by ktoś miał to się nie podzieli, bo po co upowszechniać coś co daje zyski i jest unikalne.
Jest spadek i nic z tym nie zrobimy. Ale zarobić dalej się daSmile Chociaż jest to jedynie 40-50 złotych dziennie dalej zarabianie przy użyciu FP jest dla mnie korzystne.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Zasięg postów-fanpage - mlekoju - 30-04-2014 22:17

Jak ktoś jest zainteresowany wymianą udostępnień swojego fanpage (wzrost zasięgu oczywiście) to zapraszam do tematu z sygnaturki Jerk2


RE: Zasięg postów-fanpage - MatiMaister - 01-05-2014 00:21

To co ostatnio odwala pejsbuk to katastrofa.
Na moim Fp spadek o 60% w porównaniu do ubiegłego tygodnia, mimo ,że fanów przybyło o kilka tysięcy.
Brak słów, na pazernych żydków. Przecież to Fp sprawiają, że na tym Facebooku cokolwiek jeszcze się dzieje, a oni kasy żądają za promowanie każdego postu i zawężają liczbę odbiorców nawet do 10% liczby fanów.
Przykładowo strona 10 tys fanów, a post dociera do 900 ludzi po 3 godzinach od opublikowania i to w czasie kiedy na portalu jest największy ruch... Tydzień temu w takich sytuacjach miałem 5 tys wyświetleń, masę lajków i komentarzy, a fanów było o polowę mniej.
Teraz ludzie klikają ,,lubię to'' i za chwilę zapominają o stronie, bo żydy nie pokazują im aktualizacji.

Taka nowa polityka tego pieprzonego FB. Chcą za wszystko kasę i na pewno będą mocniej dokręcać śrubę, że bez wykupowania reklam, fp będą zdychać.

Jak żyć, jak zarabiać, jak promować ?


RE: Zasięg postów-fanpage - hosezbsk - 01-05-2014 06:44

(24-04-2014 15:53)PETERILLUSION napisał(a):  Ma ktos jakis sposob co zrobic bo spada wszystko na wszystkich fp w dol codziennie, zaplace jak bedzie trzeba.


Kupiłem martwy fanpage 21.000 tyś za grosze postawiłem go w 2tyg dobijając do 30.000Smile



RE: Zasięg postów-fanpage - aisia16 - 02-05-2014 18:59

No odpowiedź jest prosta coraz więcej fp w społeczności krąży i wiadomo jak wiekszość osób ma polubione 300-1000 różnych fp to zobaczy post tylko z kilkudziesięciu fp. Z dnia na dzień będzie gorzej niestety