Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zasięg postów-fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zasięg postów-fanpage (/Temat-Zasieg-postow-fanpage-89078)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zasięg postów-fanpage - mlekoju - 10-04-2014 21:49

Według mnie jak wrzuca się post z linkiem do subskrypcji to zasięg jeszcze bardziej spada pokerface


RE: Zasięg postów-fanpage - ASTONEQ - 10-04-2014 22:00

już od bardzo dawna tak się dzieje, jeszcze pól roku temu było to do wytrzymania Smile teraz jak ja mam fanpage tematyka fitness to strasznie ciężko się przebić nie reklamując się za pomocą innych fanpage, a co do postów to bywa różnie, te z linkami ostatnio mają lepszy zasięg, a co do fotek to jeśli zyska jakaś na początku dużo like to i zasięg idzie w górę


RE: Zasięg postów-fanpage - mlekoju - 10-04-2014 22:10

Też to zauważyłem. Jednak ciężko nawet na początku dużo like zdobyć jak fb tak przycina na zasięgu.
Jeszcze tydzień temu to w ciągu 10 minut potrafiło wskoczyć nieraz 100 like a teraz po 3 godzinach bywa, że jest ledwo 20 facepalm gdzie jest +55k fanów... SadSad


RE: Zasięg postów-fanpage - Obik - 10-04-2014 22:23

Zakładacie że to fejsbuk robi ograniczenia a nie zakładacie że ludziom zaczyna nudzić się fejsbuk? Może to ludziska już rzadziej zaglądają i przez to zmniejsza się ten zasięg.


RE: Zasięg postów-fanpage - mlekoju - 10-04-2014 22:25

Z dnia na dzień nie spadłby o ponad 70% nie przesadzajmy, zwłaszcza, że fb jest na topie cały czas i liczba użytkowników rośnie, a nie maleje.


RE: Zasięg postów-fanpage - ASTONEQ - 10-04-2014 22:26

Ale czytałem gdzieś, że to facebook właśnie wprowadza ograniczenia, zmienia wygląd facebooka pod reklamy i chcą też aby np. u ludzi na profilach można było pokazywac killkusekundowe reklamy Smile


RE: Zasięg postów-fanpage - mlekoju - 10-04-2014 22:33

(10-04-2014 22:26)ASTONEQ napisał(a):  Ale czytałem gdzieś, że to facebook właśnie wprowadza ograniczenia, zmienia wygląd facebooka pod reklamy i chcą też aby np. u ludzi na profilach można było pokazywac killkusekundowe reklamy Smile

No to jeszcze trochę jak wejdą tam z komercją to ludzie się przerzucą na kolejny nowy serwis Smile i od nowa trzeba będzie badać tajniki zarabiania na nim.


RE: Zasięg postów-fanpage - Obik - 14-04-2014 14:50

Może macie rację ja na razie nie mam doświadczenia dużego
Planuje coś zainwestować w reklamę na fejsie ale waham się czy nie lepiej wybrać inną reklamę gdzieś indziej.


RE: Zasięg postów-fanpage - mlekoju - 14-04-2014 15:15

Dziś to jest jakaś porażka z tym zasięgiem!
Na 2 fanpagach udostępniłem zdjęcia, różne z linkiem do subskrypcji ;/ ani zasięg nie idzie, ani wejścia na strony, ani leady!
Fanpagi mają 35k i 55k fanów, zdjęcia tam zbierają po 500 like, a tu nic! Kompletnie tego nie rozumiem. Czyżby linki do subów tak niszczyły zasięg?


RE: Zasięg postów-fanpage - 4funsecond - 14-04-2014 17:49

Chodzi o to że facebook ma określony sposób pokazywania postów. Im popularniejsze - więcej like komów itp. tym większy zasięg. Jak zrobić aby go zwiększyć mogę zdradzić za udostępnienia.