Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sądzicie na temat adscloud ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Co sądzicie na temat adscloud ? (/Temat-Co-sadzicie-na-temat-adscloud-89045)



Co sądzicie na temat adscloud ? - zozols1 - 09-04-2014 15:16

Witam, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie na temat serwisu jakim jest adscloud ? Istnieje już jakiś czas, ale wcześniej nie funkcjonował w pełni sprawnie. Czy jest już aktywny? Czy wypłacają? Czy opłaca się u nich działać?
Płacą za wyświetlenia, a nie za leady mimo to mam co do nich lekkie wątpliwości. Porozmawiałem sobie z nimi troszkę na gg, ale za nim odpisali pierwszy raz to troszkę czasu mineło. Urywki wrzucam tutaj Tongue Działa może ktoś tam? Macie może jakieś dowody wypłaty? Dużo mam pytań Lol
I jeszcze jedno czy Instanter jest lub będzie scamem? Bo zacząłem tam niedawno i nie wiem czy opłaca się to robić dalej. Teraz jak zmienili wypłaty na co miesięczne zasiali w ludziach wątpliwości czy w ogóle wypłacą Undecided czy też nas Sex
Napiszcie co wy o tym sądzicie.


[Obrazek: ads.jpg]


RE: Co sądzicie na temat adscloud ? - aero2 - 09-04-2014 15:21

Mam tam konto 15 zł, ale minimum 100 zł jest za wysokie.

Prędzej kilka leadów złapię na FireSub niż to wszystko warte.


RE: Co sądzicie na temat adscloud ? - zozols1 - 09-04-2014 15:27

Też tak myślałem, dopóki nie sprawdziłem jednej rzeczy Tongue Sprawdziłem ilość wyświetleń przy konwersji 3% 4 zł za leada, było 24 zł w instanterze. Po 7 groszy za wyświetlanie wyszło mi 22.96 czy jakoś tak. Więc zarobek prawie taki sam + to, że tu mają być tylko kliki czyli można nałapać tego o wiele więcej . Smile


RE: Co sądzicie na temat adscloud ? - aero2 - 09-04-2014 16:03

Jak będą płacić, to może spróbuje, ale póki co nie słyszałem o świeżych wypłatach.


RE: Co sądzicie na temat adscloud ? - zozols1 - 09-04-2014 16:05

No właśnie ja też dlatego się pytam Tongue Mam już parę pomysłów Jerk Tylko czekam na dowody i będę zbierał kokosy 2


RE: Co sądzicie na temat adscloud ? - aero2 - 09-04-2014 16:08

Albo oni z ciebie..beka


RE: Co sądzicie na temat adscloud ? - zozols1 - 09-04-2014 16:49

(09-04-2014 16:08)aero2 napisał(a):  Albo oni z ciebie..beka

To napisałem tak dla beki Tongue

Edit @
O dziwo kontakt z nimi jest świetny, a konsultant spoko (nawet emotki stawia Tongue ) Pogadałem z nimi i twierdzę, że coś z tego może być. Pytałem się też czy to prawda, że Loose- właściciel Lockerz przyczynił się do tego, że rozpoczęli na nowo, on odpowiedział "po części tak" . Zaczynam zabawę tam Big Grin Jak ktoś chcę mi pomóc lub jest początkujący i chciałby, żebym mu pomógł zacząć to proszę napisać na pw podam refa.

Wypłaty 2x w miesiącu byle kiedy.


RE: Co sądzicie na temat adscloud ? - Admin - 10-04-2014 05:40

To że emotki stawia świadczy o profesjonalizmie Lol ?

temat już istnieje, więc po co ten dubel?

http://zarabiam.com/Temat-Adscloud-pl-zarabianie-na-FanPag-u-87940


Co sądzicie na temat adscloud ? - Admin - 10-04-2014 05:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.