Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie polecam interesów z - Basshunterek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Nie polecam interesów z - Basshunterek (/Temat-Nie-polecam-interesow-z-Basshunterek-89038)



Nie polecam interesów z - Basshunterek - v3XeR - 09-04-2014 14:29

Witam,
Nie polecam sprzedawania użytkownikowi Basshunterek jakichkolwiek rzeczy ponieważ, później domaga się zwrotu z powodu "niezadowolenia". AngryAngry
Użytkownik Ja**os sprzedał mu poradnik czy tam nisze allegro,- on zapłacił, gdy otrzymał poradnik domagał się zwrotu pieniędzy ponieważ ten poradnik/nisza "nie był/była warta ceny".

Tak samo ja - sprzedałem mu niszę allegro w GRATISIE dałem źródło taniego pozyskania produktu. Za dwa dni po zakupie promocja się skończyła i on domagał się zwrotu pieniędzy z powodu braku źródła taniego pozyskania (na stronie jaką podałem co chwila pojawia się promocja na ten produkt do 30%).
On kupił JEDNĄ niszę, dostał źródło w GRATISIE, a z powodu braku promocji (przez chwilę) domagał się zwrotu, zwrot kasy za coś czego nie kupił.

Oczywiście ja i Ja**os zwróciliśmy mu kasę nie wiadomo dlaczego, bo dostał to co powinien, tylko udawał niezadowolenie. Mogę się założyć, że nie jednej osobie zrobił tak jak zrobił mi (Kupił, kasę dostał z powrotem i poradnik ma za darmo Angry )

Pozdrawiam


RE: Nie polecam interesów z - Basshunterek - rasiak221 - 09-04-2014 14:44

Wychodzi na to że to Ty jesteś głupi oddając mu pieniądze.Wink


Odp: Nie polecam interesów z - Basshunterek - v3XeR - 09-04-2014 15:24

Fakt nie wiem co mi odwalilo...
Ale dopiero dzisiaj przeczytalem jak kupowal poradnik od Ja**osa.

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Nie polecam interesów z - Basshunterek - milosz998 - 09-04-2014 16:56

Kupił to kupił, może sobie chcieć zwrotu Smile


RE: Nie polecam interesów z - Basshunterek - piotrekprorok - 09-04-2014 17:00

Chcieć może, ale otrzymać nie powinien skoro wiedział co kupuje.