Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KimClix - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KimClix (/Temat-KimClix-89001)



KimClix - nocnica - 08-04-2014 16:11

Zarejestrowałam się co prawda ze względu na ładną oprawę graficzną, urzekło mnie to połączenie fioletu z pomarańczem. Oczywiście szata graficzna to nie jedyny powód dla polecenia, z samodzielnych klików można zgarnąć sobie prawie $0.07, za same 9 sztuk droższych $0.048

reklam - nieco ponad 30
wartość - najtańsze po $0.0005, najdroższe za $0.08
poleceni - za klik 35% i RR 100 - to na koncie standardowym, każde premium ma coraz więcej. DR bez ograniczeń.
wypłaty - Paypal, Egopay, Payza, Perfect Money, Solid Trust Pay, Payeer; minimum - pierwsza wypłata dla zwykłego konta to $5, a kolejne $2, premium ma $2 cały czas
dodatkowe atrakcje - Grid(na razie łącznie wygrałam tylko $0.025), płatne zapisy($0.25-0.75), konkurs referrali, promocje(obecnie kup jakieś premium na 30 dni, a dostaniesz to droższe), Virool Videos, ale tu jeszcze nie zdarzyło mi się na nic trafić

Do rejestracji link czysty http://www.kimclix.com/index.php?view=register

Ma być z tego scam, ale może się komu uda wypłacić przed tym Big Grin



Jeszcze nie zebrałam minimum, ale ładnie wygląda to pomyślałam, że pokażę Big Grin


RE: KimClix - szybki13 - 08-04-2014 16:45

Własność od tego samej osoby co Hirenclix.com, Yumylinx.com, Dreamclix.com, Storyclix.com ...

Raczej SCAMSmile


RE: KimClix - nocnica - 08-04-2014 16:58

O, serio? A tak zachęcająco wygląda :___:

Niby ludzie coś tam wypłacają więc chyba zostanę jeszcze sobie trochę, może akurat coś z tego będzie.


O, teraz widzę ile złego mówią o tej stronie </3 Będę na przyszłość sprawdzać czy właściciel nie miał na boku innych stron D: Nie wiem czy uda mi sie do pierwszej wypłaty dobić zanim wyjdzie na wierzch scam. Ile tak średnio trwa zanim taka strona przestaje płacić?


RE: KimClix - bbr - 29-04-2014 16:38

Płaci jeszcze? Bo RefbackBank klasyfikuje już bux jako SCAM.