Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? (/Temat-Poradnik-Jak-uzupelnic-wlasciwie-settings-89)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Kilol - 11-01-2010 15:01

Wpisz po prostu nazwę wsi i adres zamieszkania - np. Wieś 45.


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - czacza14 - 11-01-2010 15:10

aha ok a tam gdzie ulica to nic nie pisać a i jeszcze trzeba wstawiać ukośnik np. wieś/45


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Kilol - 11-01-2010 15:14

W polu Ulica nic nie pisz. Ukośnik ? Bez różnicy, ale lepiej wstawić.Wink


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Fifcioo - 12-01-2010 18:24

mam pytanie. Co wpisac w state jest miejscena dwie literki baz cyfry nie wiem co tam wpisac i w city trza wpisac poprostu Warszawa np.?


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Alcor - 12-01-2010 18:42

W state wpisujemy PL, a w city tak jak powiedziałeś np. Warszawa


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Fifcioo - 13-01-2010 21:05

dziekiTongue a jesli w phone mam wpisany numer domowy i nie bedzie mnie w domu jak paczka przyjdzie to beda na niego dzwonic a jak zadzwonia na nieg to raczej nie o dbiore bo w domu m,ni enie bedzie wiec co wtedy??


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Alcor - 13-01-2010 21:06

Najlepiej podać nr. komórki, o ile takową posiadasz. Smile


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Admin - 14-01-2010 15:02

przypinam bo widzę że sie przydaje.


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - deepevil01 - 18-01-2010 16:08

dobra a jak jest się ze wsi to jak to pouzupełniać
najlepiej jak wszystko byście mi opisali tak jak jest jak się bierze "My Account "
bo już mi coś przyszło, że mają problemy z wysłaniem T-shirt'a a mianowicie taka wiadomość :

T-shirt update: We know you want your Z-list shirt---and we want to send it to you! Many of you haven't received your shirt because we don't have your correct address. To help us get your t-shirt to you as quickly as possible, please double check your info in settings. Once it's correct, you will have your tee in no time. Enjoy your Sunday!

I myślę, że i ja coś przekręciłem :/


RE: Poradnik - Jak uzupełnić właściwie settings? - Kilol - 18-01-2010 16:12

Jeżeli mieszkasz na wsi, która nie ma ulicy, to wtedy piszesz tylko nazwę wsi i numer domu. Przykład : Abramów 44.