Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masowe zakładanie kont email - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Masowe zakładanie kont email (/Temat-Masowe-zakladanie-kont-email-88981)

Strony: 1 2


Masowe zakładanie kont email - xaydestroyer - 08-04-2014 11:51

Program do masowego zakładanie kont email w najpopularniejszych skrzynkach w internecie.





Program:

DOWNLOAD



RE: Masowe zakładanie kont email - pablo12 - 08-04-2014 14:53

ciekawie wygląda Smile ciekawe jak się sprawuje,a napisz mi czy nie tworzy on przy okazji gdzieś tam komuś bazy emalii ? zaznaczam > to tylko pytanie


RE: Masowe zakładanie kont email - xaydestroyer - 08-04-2014 15:29

Nie program nie tworzy nikomu bazy e-maili, mi tez nie Smile jeśli to miałeś na myśli. Jest o standardowy program do wymiany plików p2m. Podobne rzeczy można zrobić np. MoorHunt'em


RE: Masowe zakładanie kont email - Nowotny - 08-04-2014 16:47

Podepnę się trochę pod ten temat. Jeżeli chodzi o e-maile to chyba jednak bardziej polecam stronkę : http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html . Generuję nam mail na 10 minut ( można przedłużać ) po czym adres zostaję usunięty.


RE: Masowe zakładanie kont email - Roro - 09-04-2014 13:14

Skan z virustotal by się przydał , a po drugie można użyć koszmail dzięki któremu mamy nieograniczoną ilość kont Wink


Odp: Masowe zakładanie kont email - asiorek - 09-04-2014 14:07

Zapewniam was ze progran jest bezpieczny. Ja osobiscie do kont uzywam mailshare :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Masowe zakładanie kont email - Corleone - 09-04-2014 21:07

Wytłumaczy mi ktoś jak dla zielonego, na co komu konta ? Smile


RE: Masowe zakładanie kont email - Rafiks1992 - 09-04-2014 21:12

@up, np zakladasz konta na fb do tego potrzebne rozne emaile. rowniez do innych portali jak ktos chce miec duzo kont to musi miec rowniez duzo kont email


RE: Masowe zakładanie kont email - Corleone - 10-04-2014 11:34

(09-04-2014 21:12)Rafiks1992 napisał(a):  @up, np zakladasz konta na fb do tego potrzebne rozne emaile. rowniez do innych portali jak ktos chce miec duzo kont to musi miec rowniez duzo kont email

zakładając konto na o2 zakładasz równocześnie pod jednym hasełkiem kilkanaście innych Wink za sprawą kilkunastu domen które o2 udostępnia każdemu, pewnie na innych pocztach też tak jest, ale pewnie te konta nie tylko do tego się przydają skoro ktoś zrobił taki program Big Grin


RE: Masowe zakładanie kont email - 3.14 - 10-04-2014 13:55

(10-04-2014 11:34)Corleone napisał(a):  
(09-04-2014 21:12)Rafiks1992 napisał(a):  @up, np zakladasz konta na fb do tego potrzebne rozne emaile. rowniez do innych portali jak ktos chce miec duzo kont to musi miec rowniez duzo kont email

zakładając konto na o2 zakładasz równocześnie pod jednym hasełkiem kilkanaście innych Wink za sprawą kilkunastu domen które o2 udostępnia każdemu, pewnie na innych pocztach też tak jest, ale pewnie te konta nie tylko do tego się przydają skoro ktoś zrobił taki program Big Grin

Owy program jest klientem sieci P2M i głownym jego celem jest wymiana plików, która polega na wysłaniu ich na utworzone w kreatorze kont meile następnie po wysłaniu zostaje wygenerowany HashCode dzięki któremu możemy pobrać zauploudowany plikSmile