Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Legalne gatewaye - filmy online - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Legalne gatewaye - filmy online (/Temat-Legalne-gatewaye-filmy-online-88978)



Legalne gatewaye - filmy online - ventopolska - 08-04-2014 10:56

Witam Was w kolejnym poradniku Smile Tym razem trochę krótszy związany z filmami online na własnej stronie. Będą one w 100% legalne.

1. Szukamy jakiejś niszy filmowej np. "Jeździec znikąd"
2. Wchodzimy na stronę http://www.kinoman.tv/ i szukamy tam filmu którego chcemy wykorzystać jako nisze. Jeżeli nie mam takowego filmu do obejrzenia wybieramy inny.
4. Jeżeli już znaleźliśmy film, kopiujemy jego link
5. Tworzymy gatewaya, że po wykonaniu oferty ma przenieść osobę na stronę gdzie jest film (link który przed chwilą znalazłeś). Czyli w naszym wypadku kinoman.tv/film/nazwa-filmu
6. Umieszczamy gadżet na stronie i czekamy na $$ Big Grin

Jeżeli czegoś nie rozumiecie piszcie na dole.


RE: Legalne gatewaye - filmy online - lokikolis2 - 30-01-2016 23:05

100% legal? Zarobiałes juz na tym?


RE: Legalne gatewaye - filmy online - twnt22 - 30-01-2016 23:12

Nie wiem czy to jest aż tak legalne, bo udostępniasz filmy zdobyte nie do końca legalnie, ale nie bierz mojej opinii jako prawidłową, bo na prawie się nie znam aż tak.


RE: Legalne gatewaye - filmy online - Czaq - 30-01-2016 23:28

Legalne i raczej nikt się do tego nie przyczepi dopóki serwis nie wejdzie w konflikt z prawem.
Jest jeszcze coś takiego jak zakaz oferowania do sprzedaży rzeczy ogólnie dostępnych ale to raczej nie wchodzi w grę więc moim zdaniem jest to niezły realcontent.