Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę dodawanie ogłoszeń w serwisie ogłoszeń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę dodawanie ogłoszeń w serwisie ogłoszeń (/Temat-Zlece-dodawanie-ogloszen-w-serwisie-ogloszen-88960)



Zlecę dodawanie ogłoszeń w serwisie ogłoszeń - sterngre - 07-04-2014 22:21

Witam

Zlecę dodanie ogłoszeń do serwisu ogłoszeń ze strony klienta.
Chodzi o wypelnienie około 7 wymaganych pól + dodanie 1 zdjęcia do ogłoszenia

Proszę o podawanie stawki za dodanie 100 ogłoszeń - ponieważ miałem nieprzyjemne doswiadczenia z płatnością z góry taka opcja nie wchodzi w grę, ewentualnie dodanie 50 + wpłata itd ..

Proszę o podawanie ofert za 100 szt. Szukam 1 osoby do tego zlecenia.


RE: Zlecę dodawanie ogłoszeń w serwisie ogłoszeń - MrocznyKILL - 07-04-2014 22:32

Mogę się podjąć lecz interesuje mnie wynagrodzenie w postaci Forum Gold jeśli wchodzi w grę proszę o PW


RE: Zlecę dodawanie ogłoszeń w serwisie ogłoszeń - sterngre - 07-04-2014 22:51

Rozliczenie jest normalne przelewem..


RE: Zlecę dodawanie ogłoszeń w serwisie ogłoszeń - xczarny - 09-04-2014 17:50

Ja jestem chętny jak coś pisz ;-)


RE: Zlecę dodawanie ogłoszeń w serwisie ogłoszeń - SiwyX2014x - 09-04-2014 17:52

Jestem chętny. Myślę, że 20 zł za 100 szt będzie ok Smile


RE: Zlecę dodawanie ogłoszeń w serwisie ogłoszeń - sterngre - 16-04-2014 08:13

Juz nieaktualne


Zlecę dodawanie ogłoszeń w serwisie ogłoszeń - Coristo - 24-04-2014 05:20

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.