Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) (/Temat-Dziennik-pracy-Subskrypcje-i-ja-88953)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - piotrekprorok - 14-04-2014 07:48

Skoro z autopilota wczoraj Ci wpadło 184 zł to gratulacje Wink patrząc na tempo Twoich zarobków do końca miesiąca zarobisz jeszcze nie 1020 zł a minimum 2 razy tyle Wink powodzenia i jak największych zarobków Wink


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 14-04-2014 07:58

(14-04-2014 07:48)piotrekprorok napisał(a):  Skoro z autopilota wczoraj Ci wpadło 184 zł to gratulacje Wink patrząc na tempo Twoich zarobków do końca miesiąca zarobisz jeszcze nie 1020 zł a minimum 2 razy tyle Wink powodzenia i jak największych zarobków Wink

Sam jestem w szoku co się wczoraj działo. Na prawdę duży zarobek bez wysiłku. Może było to spowodowane niedzielą i większą aktywnością ludzi. Co do celu, myślę że go przekroczę, ale o niewielką kwotę ponieważ w tym tygodniu jestem praktycznie wyłączony z zarabiania, a nie wierzę w drugi taki dzień jak wczoraj, przy praktycznie zerowym nakładzie pracy taka dniówka.


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - piotrekprorok - 14-04-2014 08:03

I nadal tylko na tym jednym fanpage?


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 14-04-2014 08:15

(14-04-2014 08:03)piotrekprorok napisał(a):  I nadal tylko na tym jednym fanpage?

Nadal, lecz zasięg jest coraz mniejszy, a co za tym idzie trzeba pomyśleć o alternatywie Smile W głowie mam jeszcze trochę inne wykorzystanie facebooka do zarabiania na subSMS, ale to pozostanie na razie w mojej głowie i zostanie wdrożone w maju Smile


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - piotrekprorok - 14-04-2014 08:17

I tak jak na jedną stronę zarobiony ponad 1000 zł (jak na razie) to jest według mnie bardzo dużo Smile


Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 14-04-2014 08:35

(14-04-2014 08:17)piotrekprorok napisał(a):  I tak jak na jedną stronę zarobiony ponad 1000 zł (jak na razie) to jest według mnie bardzo dużo Smile

A pamietam jak ponad tydzień temu wpadł mi pierwszy lead za 4 złoteSmile Radość była bezcennaSmile Dlatego jak się ma jeden FP trzeba non stop pracować, aby było dobrze. Ale o metodach nie będę tutaj mówił, bo są one ścisle strzeżone. Bo jeżeli ktoś myśli ze założy Fan Page i zacznie trzepać gruby hajs to jest w błędzieSmile Na to wpływa wiele czynników własnych Smile

Czas zacząć pracować, bo znów wyjdę z pracy i nic nie zrobięSmile


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 14-04-2014 18:16

Stwierdzam iż jestem największym debilem na świecie... Dziwię się że nie wpada nic przez cały dzień, głowie się co się dzieje, a teraz chcąc kliknąć w swój link (sprawdzić czy dobrze przenosi) okazuje się że owy link nie działa... 4 facepalm pokerface

No nic, trochę kasy przeszło koło nosa, ale żyje się dalej. Może uda się dobić do kwoty 1100 złotych dziś, bo aż wstyd po takich dniówkach.


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 15-04-2014 07:27

Wczoraj przez mój głupi błąd zarobki malutkie, ale nie narzekam, bo katastrofy nie ma. Wieczorem wpadło kilka leadów i do 2000 polskich złotych coraz bliżej Smile

Zarobek wczoraj: 48 złotych
Realizacja targetu na kwiecień: 1112/2000 złotych



RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 16-04-2014 07:35

Wczoraj udało się odrobić poniedziałkowy błąd i idę wg planu 60 złotych/dzień. Brak czasu jednak wygrywa i raczej dopiero w weekend powrócę do dawnych zarobków Smile

W końcu doczekałem się na podniesienie stawki do 4,5zł Smile Huh

Zarobek wczoraj: 74,5 zł
Realizacja targetu na kwiecień: 1186,5/2000 złotych



RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - Szaman1644 - 16-04-2014 07:58

Gratulacje Smile Niezła staweczka, ja jadę na FS i mam na razie stawkę 3,5 zł, ale liczę na jej zmianę już niedługo Smile Zapraszam do mnie do dzienniczka.