Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) (/Temat-Dziennik-pracy-Subskrypcje-i-ja-88953)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 13-04-2014 08:43

(13-04-2014 08:23)Zarobiony_Koles napisał(a):  Nie pomagasz? A wskazówki dajesz jak prowadzić fp?

Na co zbierasz?

No niestety nie pomagam, bo jak pisałem wyżej nie mam na to czasu oraz jeszcze wystarczającej wiedzy, ale też nie chcę się dzielić wszystkim co wiem Smile Na mentorowanie przyjdzie jeszcze kiedyś czas Smile

Na co zbieram? De facto niczego mi nie brakuje, ale wiadomo w lipcu urlop i im więcej się uda uzbierać tym więcej będzie kasy na przepier**lenie na wakacjach Big Grin


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - exxthc - 13-04-2014 08:50

czas zaczac zalozyc pierwszego fp :>


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - Zarobiony_Koles - 13-04-2014 08:59

Czas założyć drugiego fp, mam nadzieje, że na 1k fanów się nie zatrzyma. @mucios, ty masz fp z nazwą która zawiera człon 1000/1001 ew. Beka z? Czysta ciekawość


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 13-04-2014 09:00

(13-04-2014 08:59)Zarobiony_Koles napisał(a):  Czas założyć drugiego fp, mam nadzieje, że na 1k fanów się nie zatrzyma. @mucios, ty masz fp z nazwą która zawiera człon 1000/1001 ew. Beka z? Czysta ciekawość

Tego nie zdradzę Smile


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - Zarobiony_Koles - 13-04-2014 09:06

Ale to tylko czy używasz tych zwrotów czy całkiem inna nazwa. Będę wiedział jak się kierować..


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - Noozer - 13-04-2014 10:25

Świetny przykład pokazujący, że wystarczy ruszyć głową żeby zarabiać lepsze sumki Smile


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - suchy0001 - 13-04-2014 10:49

Mucios dopiero zauważyłem,że założyłeś dziennik Tongue
Masz łeb na karku i oby tak dalej ! Smile
Swoją drogą nie wiedziałem,że umiem nauczyć czegokolwiek poza otwieraniem piwa zapalniczką Lol
Pozdrówki ! Big Grin


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 13-04-2014 11:24

(13-04-2014 10:49)suchy0001 napisał(a):  Mucios dopiero zauważyłem,że założyłeś dziennik Tongue
Masz łeb na karku i oby tak dalej ! Smile
Swoją drogą nie wiedziałem,że umiem nauczyć czegokolwiek poza otwieraniem piwa zapalniczką Lol
Pozdrówki ! Big Grin

To też umiem Smile


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 13-04-2014 13:17

Dziś nie mam zupełnie weny na zarabianie, więc niedziela dniem wolnym Smile Co wpadnie to wpadnie, ale totalny autopilot Smile

Wszystkim moim czytelnikom życzę miłej niedzieli Smile


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - exxthc - 13-04-2014 13:34

moze to glupie pytanie, ale jak wyglada wrzucanie posta (z linkiem) na takim fp? Ja nigdy takiego czegos nie widzialem ;p