Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) (/Temat-Dziennik-pracy-Subskrypcje-i-ja-88953)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 09-04-2014 19:10

(09-04-2014 12:09)Sh4ker napisał(a):  Ładnie Smile życzę Ci abyś osiągnął swój cel, ale po zarobkach widzę że problemu nie będzie Lol.

Też mi się tak wydaje. A ja marzyłem o 100 złotych do końca miesiąca Smile

A tymczasem dziś mamy już rekord dniówki Smile 72 złote zarobione dziś, a myślę że to nie koniec Big Grin


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 10-04-2014 06:45

Wczorajszy dzień zakończył się wspaniałym rekordem dniówki w wysokości okrągłych 100 złotych Smile Do celu miesięcznego coraz bliżej, a dziś dopiero mamy 10 kwiecień, czyli 9 dzień zarabiania Smile Fan Page się rozrasta i jest coraz więcej fanów Smile Na chwilę obecną ta liczba to 14861 Smile
Dziś niestety nic nie zrobię do godziny 18-19, ponieważ wyjeżdżam na szkolenie i nie będę miał dostępu do kompa (jedynie telefon).

Zarobek wczoraj: 100 złotych (rekord dniówki)
Realizacja targetu na kwiecień: 300/500 złotych



RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 10-04-2014 21:14

Tak jak pisałem wyżej dziś lecimy całkowicie z autopilota Smile Na chwilę obecną 64 złotych, więc dniówka utrzymana mimo tego na poziomie 60 złotych. Aż się boje weekendu gdzie dużo ludzi siedzi na Facebooku i może wpaść dużo leadów Smile Nieśmiało liczę na rekord dniówki Smile
Bardzo możliwe że po weekendzie będzie kolejna modyfikacja celu miesięcznego, ponieważ moje zarobki przerosły moje oczekiwania.


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 10-04-2014 23:07

O godzinie 22:14 pisałem, że jestem mega zadowolony z dniówki na poziomie 64 złotych Smile Ale, ale, ale... godzinka intensywnej pracy na Fan Page (udostępnianie się z innymi Fan Pagami dało około 3400 nowych fanów) oraz reklama na FP linku z subskrypcją zaowocowała moim osobistym rekordem dniówki w wysokości 140 złotych. Aż mi się oczy śmieją, gdy zobaczyłem tą kwotę przy jedynie godzinie intensywnej pracy Smile

Zarobek wczoraj: 140 złotych (rekord dniówki)
Realizacja targetu na kwiecień: 440/500 złotych



RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 11-04-2014 18:33

No to zaczynamy weekend Smile Tak jak mówiłem, aż się boje co się będzie działo po wczorajszym dniu Smile Dziś do tej pory jak na razie 108 złotych Smile A wieczór dopiero się zaczyna Rolleyes

No to lecimy po rekord dniówki Smile To tylko 8 leadów Smile WOJNAAAAAAAAA!!!!!!


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 12-04-2014 07:41

Wczoraj mega rekord wszechczasów Big Grin Zarobione okrągłe 200 złotych Smile Nic tylko się cieszyć z takich zarobków Big Grin Cel miesięczny do kolejnej modyfikacji Smile Myślę że 1200 złotych będzie osiągalne, ale też aby nie przesadzić Smile W tym momencie wystarczy po 50 złotych dziennie Smile Ale z 2 strony po co zatrzymywać tak rozpędzoną lokomotywę?? Dziś praca do 14, a później ponownie WOJNAAAAAAAAA!!!!! Big Grin

Zarobek wczoraj: 200 złotych (MEGA rekord dniówki)
Realizacja targetu na kwiecień: 640/1200 złotych



RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - Pitek236 - 12-04-2014 08:17

Gratulacje i oby tak dalej Smile


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - Sh4ker - 12-04-2014 09:33

To instanter to w końcu scam czy nie ?


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 12-04-2014 15:29

(12-04-2014 09:33)Sh4ker napisał(a):  To instanter to w końcu scam czy nie ?

Czemu miałby być SCAMem? Na razie jest dobrze i mam nadzieję że w maju wszystko wypłacą Smile A jak nie wypłacą to... przeniosę linki gdzie indziej Smile

Dziś dopiero wróciłem do domu z pracy, zjadłem jakiś obiad i czas zacząć pracować Smile Ja na razie na autopilocie wpadło 64 złote Smile Zobaczymy jak zakończymy dzień Big Grin


RE: Dziennik pracy - Subskrypcje i ja :) - mucios - 12-04-2014 19:13

Ja tu sobie oglądam film, a leady wpadają Smile Na chwilę obecną 164 złote zarobione dziś Smile Czas spiąć poślady i polecieć po rekord. Brakuje 36 złotych co daje 9 leadów!!!! No to WOOOOOJNAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! Sex