Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - casual & Noozer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - casual & Noozer (/Temat-Dziennik-pracy-casual-Noozer-88950)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik pracy - casual & Noozer - casualsprojects - 07-04-2014 20:54

Witam wszystkich,
tak więc spodobał nam się pomysł wspólnego prowadzenia dziennika etokox'a i walekpl123, i dla wspólnej motywacji blablabla postanowiliśmy również taki prowadzić.
Kogo mam na myśli mówiąc my? Siebie(casual) i Noozer'a.
"Karą" za brak wpisu w dzienniku jest 5zł dla drugiej osoby, no chyba, że wcześniej się któryś z nas jakoś usprawiedliwi tylko PORZĄDNIE.
No i to chyba by było tyle tematem wstępu.
----------------------------------
będę zarabiał głównie na RC, może jakoś dodatkowo FireSub, no i w planach jest eForsa/któraś z sieci CPA.
Celu jako takiego nie mam na pierwszy miesiąc/dwa, bo sam jeszcze nie wiem czy będę się wspomagał yt, ale na pewno pozycjonować zacznę za jakieś 1,5 miesiąca ze względu na to, że jest to świeża domena.
Hmm, chyba tyle. Póki co jeden projekt, jak zacznie przynosić w miarę stały zysk rusze z drugim.
[Obrazek: 2859362.png]
Today earnings: 0.00$
[Obrazek: 2828983.png]
Zaraz dodam nowy post + jak zdążę filmik na yt.



RE: Dziennik pracy - casual & Noozer - MrocznyKILL - 07-04-2014 20:56

Powodzenia życzę wam obu i jak najmniej karnych piątaków Sex


RE: Dziennik pracy - casual & Noozer - Noozer - 07-04-2014 21:15

[Obrazek: 2859362.png]
Będę działał głównie na instanterze i firesubie Smile
Moim celem jest zebranie pieniędzy na upragniony motorek Huh

Dzisiaj : 72 zł
Cel na Kwiecień : 195 / 1000 zł
Motorek : 195 / 3000 zł



RE: Dziennik pracy - casual & Noozer - walekpl123 - 07-04-2014 22:01

Identyczny sposób prowadzenia dziennika i identyczne cele. Tongue Też zbieram na moto. Powodzenia panowie.


RE: Dziennik pracy - casual & Noozer - casualsprojects - 08-04-2014 21:44

[Obrazek: 559723DZIENNIK.png]
Today earnings: 0.00$
[Obrazek: 2828983.png]
Dodałem 1 post + upubliczniłem bardzo stary filmik, może coś z niego wpadło.
Trochę wejść było na tym rc, ale nic nie wpadło - zmieniłem teraz na 1 dzień linki na ac, zobaczy się.





RE: Dziennik pracy - casual & Noozer - Noozer - 08-04-2014 22:00

[Obrazek: 559723DZIENNIK.png]
Dzisiaj : 35.5 zł
Cel na Kwiecień : 236.5 / 1000 zł
Motorek : 236.5 / 3000 zł


Ogólnie bardzo słaby dzień, nie miałem na nic czasu, bo wróciłem od dziewczyny po 19.
Porobiłem może godzinkę i tyle z tego wyszło Big Grin
A teraz będę się zagłębiał w techniki overclockingu ramu , bo potrzebne mi to do szkoły Jerk2/
Wpadł jeszcze jeden lead Big Grin. I jeszcze jeden Big Grin


RE: Dziennik pracy - casual & Noozer - Noozer - 09-04-2014 22:09

Statystyk dzisiaj nie będzie, bo niestety instanter odmawia posłuszeństwa Big Grin


RE: Dziennik pracy - casual & Noozer - casualsprojects - 09-04-2014 22:18

[Obrazek: 8481551.png]
Today's Earnings: 0.76$
[Obrazek: 2828983.png]
Dodałem 1 post,
miałem stary filmik(wrzucony ok. 1mies. temu) na niepubliku na yt, ok. 600viewsów nabite
upubliczniłem go, myślałem, że pojawi się w topce a tu lipa Sad no nic, spróbuję go zreuploadować, szkoda trochę.
Wpadł pierwszy lead z tego nowego bloga, USA, z pierwszej niszy, nisza bardziej dla "zamożnych" więc jakichś pobrań z Indii itp. się nie spodziewam Tongue
Cały czas myślę nad tym YT, czy próbować z nim działać czy nie...
Do tej pory miałem w poście 2 buttony do downloadu - oba pod linki, wczoraj pisałem, że zmieniłem na ac żeby zobaczyć jak będzie, dzisiaj postanowiłem, że pod pierwszym buttonem będzie gw od rc, a pod drugim link, może na początku do ac, zobaczę jeszcze Wink
No i tym sposobem wbiłem minimum na ac, bo siedziało tam już od dawna 9.68$ i nie mogłem wypłacić, bo minimum 10$ Big Grin



RE: Dziennik pracy - casual & Noozer - walekpl123 - 09-04-2014 22:23

Podobno po ostatnich update'ach na YT używanie tricku z niepublicznym filmem szkodzi zamiast pomagać.


RE: Dziennik pracy - casual & Noozer - Nescafe - 09-04-2014 22:39

Powodzenia Wink