Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zelu Dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zelu Dziennik (/Temat-Zelu-Dziennik-88921)



Zelu Dziennik - zelu - 07-04-2014 13:58

Witam Serdecznie. Dziennik zakładam, gdyż mam nadzieje że będzie to dla mnie wystarczająco dobra motywacja, aby zarobić parę groszy.

Kiedyś za czasów hotfile, storage i wuupload zarabiałem na remote ok. 30$ dziennie, niestety serwisy popadały i już nie potrafię ruszyć od nowa w tej dziedzinie. Postanowiłem spróbować w subskrypcjach SMS. Zarejestrowałem się na instanter i zamierzam prowadzić dziennik.

Dodam że mam 18 lat, a mój cel to uzbierać na laptopa.

Cel jaki sobie stawiam do końca kwietnia to zarobienie 200zł.

Wpis 1
Co udało mi się dzisiaj zrobić?
-założyłem fake konto na fb
-dodałem konto do kilkunastu grup

Mam zamiar zebrać dziś ok. 1000 znajomych, a następnie spamować po grupach.

Jeżeli znalazłby się jakiś mentor, który chciałby pomóc lub inne osoby, proszę o pisanie poniżej.

Pozdrawiam


RE: Zelu Dziennik - cenzura0 - 07-04-2014 14:26

Nie lepiej w obecnym niepewnym czasie zamiast Instantera wybać np firesub Wink? Ja tam bym nie ryzykował z tym serwisem na razie po tym co tam sie ostatnio działo no ale powodzenia Smile


RE: Zelu Dziennik - MrocznyKILL - 07-04-2014 14:28

Powodzenia !


RE: Zelu Dziennik - Sh4ker - 07-04-2014 14:31

Również polecałbym FireSub, ale w każdym razie powodzenia !


RE: Zelu Dziennik - zelu - 07-04-2014 14:34

W sumie mogę się przenieść. Niestety moje konto fake już zablokowane.

Czy znalazłby się ktoś kto od podstaw pomógłby mi w zarabianiu firesub? Zarejestruje się z refa.


RE: Zelu Dziennik - Nescafe - 07-04-2014 15:58

(07-04-2014 14:34)zelu napisał(a):  W sumie mogę się przenieść. Niestety moje konto fake już zablokowane.

Czy znalazłby się ktoś kto od podstaw pomógłby mi w zarabianiu firesub? Zarejestruje się z refa.

Większość mentorów od instanter'ów, firesub'ów itp, daje porady, które są podstawą, typu: spamuj po grupach, załóż fanpage, youtube. Owszem, to przynosi 'jakieś' rezultaty, ale do czasu. Polecam Ci samodzielnie wyszukać dobrych nisz, a z resztą sobie już poradzisz.

I oczywiście powodzenia! Wink


RE: Zelu Dziennik - zelu - 07-04-2014 16:28

A czy znacie jakieś inne sposoby zarabiania, w których mogę zacząć przy pomocy dobrego mentora i pomogą mi osiągnąć mój cel tzn. 300zł w miesiąc?


Zelu Dziennik - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.