Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakup domeny i hostingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Zakup domeny i hostingu (/Temat-Zakup-domeny-i-hostingu-88920)



Zakup domeny i hostingu - cenzura0 - 07-04-2014 13:19

Moze ktos powiedziec jak wyglada sprawa zakupu domeny i hostingu- czy po rejestracji wysyłają mi jakieś faktury, papiery do domu? pytam bo nie mam zamiar kupic 1 raz a nie znam sie na tym


RE: Zakup domeny i hostingu - Nikodem - 07-04-2014 13:43

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem twoje pytanie. Jednak odpowiadam na to co zrozumiałem Smile Wszystko zależy od firmy. Teraz najczęściej stosuje się faktury elektroniczne, które można pobrać sobie z panelu, ewentualnie przysyłane są na mail. Wiem, że tak to odbywa się w netbomb.pl (tutaj link z refem). Fakturę masz w panelu i nic nie przychodzi ci pocztą tradycyjną. Trzeba tylko podać działającego maila i pamiętać hasło do panelu.


RE: Zakup domeny i hostingu - cenzura0 - 07-04-2014 14:05

Dokładnie o to mi chodzi Smile A wiecie jak to wyglada w innych firmach?


RE: Zakup domeny i hostingu - Qwik - 07-04-2014 14:11

Na az.pl wysyłają jakiś spam papierowy a na ovh.pl tylko maile.


RE: Zakup domeny i hostingu - cenzura0 - 07-04-2014 14:13

Jaki polecalibyście w takim razie dobry hosting oraz domene na 1 strone pod PPA Smile? Liczę się zabrać za to na ostro mając teraz troche czasu i chęci Smile


Odp: Zakup domeny i hostingu - casualsprojects - 07-04-2014 14:14

biznes-host

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Zakup domeny i hostingu - Qwik - 07-04-2014 14:16

Na superhost masz hosting + kilka domen za free (nie sprawdzałem) albo domene .com za 10 zł + .pl za 1 zł (sprawdzałem)


RE: Zakup domeny i hostingu - cenzura0 - 08-04-2014 10:39

A moglby ktos powiedziec jak jest na tym biznes hoscie z tymi papierami/ listami Wink? Wysylaja cos??


RE: Zakup domeny i hostingu - linoskoczek - 09-04-2014 16:56

Nie, nie wysyłają. Zresztą, czemu nie przeczytasz regulaminu? Tam masz napisane wszystko dokładnie, a informacje na forach nie zawsze są prawdziwe.