Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! (/Temat-Rewolucja-na-Pokerstrategy-Rob-gruby-hajs-NIE-WPLACAJAC-ANI-GROSZA-88895)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Pan Don - 26-05-2014 02:45

Kiedyś się grało w pokera hehe Wink


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Lucas - 26-05-2014 08:35

Zarejestrowałem się z refa, wszystko jak należy, wpisałem kod bonusowy, wybrałem WilliamHill - darmowych $10 nie ma. Napisałem do supportu, poczekałem kilka minut aż sprawdzili mi konto po czym dostałem wiadomość, że dostanę swoje $10 dopiero po pierwszej wpłacie.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Skibcio - 28-05-2014 07:49

Od kogo tą informację dostałeś? Z opisu wynika, że rozmawiałeś na czacie z pracownikiem William Hill. Oni niestety nie mają informacji o darmowej gotówce od PokerStrategy.com, bo to PokerStrategy.com ją wysyła Smile

Napisz wiadomość (ticket) do biura obsługi klienta PokerStrategy.com:

- http://pl.pokerstrategy.com/home/support/

Pamiętaj, aby wcześniej się zalogować.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - beybus - 18-06-2014 15:51

Co mogę zrobić jeśli wyskakuje mi ten błąd?
Nie mogę grać.

http://scr.hu/2ppx/zk0uq


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Skibcio - 21-06-2014 18:09

beybus odinstaluj William Hill. Usuń też wszystkie pozostałości po starej instalce. Pobierz nową instalkę i zainstaluj poker room.

Niedawno było kilka zmian w sieci iPoker (William Hill) i prawdopodobnie z tego powodu otrzymałeś ten komunikat - nieaktualne oprogramowanie.

Inną przyczyną może być blokada graczy w kraju, w którym teraz się znajdujesz lub ip danego kraju posiadasz. Nie dotyczy to Polski. Jesteś może gdzieś za granicą?

Problemem może też być połączenie WiFi lub nieaktualny system operacyjny.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - beybus - 30-06-2014 23:03

Właśnie to ogarnąłem i chyba nie pozwolą mi grać bez skanu dowodu? To normal i nie da się tego ominąć? Jestem pełnoletni, ale to 1szy raz gdzie przed rozpoczęciem gry wołają o dowód, zamiast przy wypłacie.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Skibcio - 01-07-2014 13:36

Jeśli otrzymałeś informację, że Twoje konto jest zablokowane i masz wysłać skan dowodu to jeśli tego nie zrobisz to Twoje konto nie zostanie odblokowane.

Weryfikacje konta w trakcie gry także się pojawiają. Nie muszą być robione podczas wypłaty. Niektóre poker roomy sprawdzają konta już podczas wpłaty gotówki.

Na skanie dowodu możesz zamazać swój podpis, jeśli masz jakieś obawy przed wysłaniem skanów.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Strzala799 - 01-07-2014 13:52

Wczoraj założyłem konto na pokerstrategy, dostałem e-mail że gotówka (50$) została wysłana na moje konto. Dzisiaj wchodzę i okazuje się że jest problem i muszę wysłać skan dowodu aby otrzymać darmową kasę.
Jestem jakoś uprzedzony do wysyłania swoich dokumentów więc odpuszczam ale jeśli ktoś ma ochotę to niech próbujeWink


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Skibcio - 01-07-2014 15:36

Strzala799 dlaczego jesteś uprzedzony do wysyłania skanów dowodu?

Poker roomy sprawdzają w ten sposób fakt, że jesteś pełnoletni oraz nie kradniesz darmowych depozytów. Takie przypadki także się zdarzały. Jeśli zakryjesz swój podpis to skan dowodu nie może być w żaden sposób wykorzystany.

Do tego takie skany są sprawdzane przez pracowników, którzy nie są przypadkowymi osobami.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Placuuh - 02-07-2014 23:20

Incorrect username or password entered.
Verify your account information and try again.

Wie ktoś o co chodzi?