Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! (/Temat-Rewolucja-na-Pokerstrategy-Rob-gruby-hajs-NIE-WPLACAJAC-ANI-GROSZA-88895)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 27-04-2014 12:09

Dowiedziałem się o jeszcze 2 bonusach:

1. za polecenie 3 graczy, którzy otrzymają darmowy kapitał, dostaniecie od razu 100 Strategy Points!

2. pojawiły się także profity za pisanie postów na forum. Warunkiem jest napisanie 5 MERYTORYCZNYCH postów na forum http://pl.pokerstrategy.com/forum/ Nie doszukałem się jeszcze, co się za to dostaje, ale wiem, że promocja trwa tylko do końca kwietnia, więc trzeba się spieszyć!


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 29-04-2014 09:45

Tak zauważyłem, że skupiacie się tylko na darmowym kapitale i grze, nie dostrzegając jak wielkie możliwości daje polecanie tego sposobu zarabiania. Można sobie naprawdę potężnie podbudować stan konta bankowego, co zresztą widać w moich dowodach wypłaty. Zachęcam! Zarejestrowanym z refa oferuje pomoc.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - karol002 - 29-04-2014 11:24

Jest moze jakis inny poker, ktory moglbys polecic oprocz WilliamHill?
Niestety juz na WilliamHill konto mialem i gotowki nie otrzymalem.. :/


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 29-04-2014 11:42

tak, jest jeszcze kilka, możesz wybrac dowolnie inny Smile


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - aero2 - 29-04-2014 11:53

Wejdź na GG KarmazynowyPiracie.Smile


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - hubert92tt - 29-04-2014 13:47

Już mam, nie doczytałem dokładnie.NIe wiem dlaczego ale ciągle mam 0 a trochę już pograłem...


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 29-04-2014 15:12

w pierwszym poście masz napisane gdzie sprawdzić Tongue


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 03-05-2014 20:13

Sprawdzałem sobie osiągi moich poleconych, kilkoro z Was naprawdę obiecująco zaczęło Smile
Gdyby ktoś sobie nie radził to przypominam, że udzielam pomocy na gg i pw Tongue


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Garownik - 22-05-2014 17:31

Da się coś jeszcze na tym zarobić, czy już nie wypłacają?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 26-05-2014 01:54

wypłacają niezmiennie od lat, skąd pomysł, że mogliby już nie wypłacać?