Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! (/Temat-Rewolucja-na-Pokerstrategy-Rob-gruby-hajs-NIE-WPLACAJAC-ANI-GROSZA-88895)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 18-04-2014 23:33

NIKT NIGDY w Polsce nie miał nieprzyjemności z powodu pokera online, co też potwierdza link w poście wyżej. Skończcie tą bezsensowną dyskusję. Śmiać mi się chce jak czytam te głupoty "ludzie dostają wezwania". Powtarzam, na wiele tysięcy grających NIE ODNOTOWANO NAWET JEDNEGO PRZYPADKU INTERWENCJI POLICJI!


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Enigmato - 19-04-2014 18:16

No, gorzej z urzędem skarbowym i rozliczaniem wygranych pieniędzy, ale to już inna historia...


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 19-04-2014 19:49

(19-04-2014 18:16)Enigmato napisał(a):  No, gorzej z urzędem skarbowym i rozliczaniem wygranych pieniędzy, ale to już inna historia...

Ja nie mam problemu, bo nie zgłaszam nigdzie do żadnej skarbówki tego Big Grin
W zasadzie to nie znam nikogo, kto by się z tego rozliczał


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Yetiunio - 21-04-2014 12:29

Ja tez wczesniej gralem sporo w pokera online do tego bukmacherka i nie mialem zadnych problemow, apropo te punkty jak sa zaliczane ze im wieksze stawki sie gra tym szybciej punkty leca? bo nie wiem czy zaczac grac


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 21-04-2014 12:46

Tak, im wyższe stawki, tym więcej punktów. Z tym, że jeśli korzystasz z darmowego kapitału, to początkowo wyższe stawki są zablokowane, żebyś się poduczył na niższych, a nie roztrwonił na wysokich odrazu Tongue


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Yetiunio - 21-04-2014 17:15

ale nie rozumiem tego z 1 postu czyli te 20$ dodatkowe do tych 10$ co otrzymalem na poczatku to dostane jak ugram 25 sp? i potem jak ugram 500 sp to moge sobie bez problemu wyplacic?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - patulsky1337 - 21-04-2014 17:22

Zarejestrowałem się, pobrałem to WH Poker z Poker Strategy, wpisałem kod i dostałem "darmową kasę do gry".

Niestety przy próbie jakiejkolwiek gry...


Cytat:$10 of your free $30 cash has been credited!

You can begin playing at the following limits:
* No Limit Hold'em up to $0.02/$0.04
* Fixed Limit Hold'em up to $0.05/$0.10
* Tournaments up to a buy-in of $1.00 (except heads-up)

Deposit $20 now or generate $5 in poker rake or fee within 60 days to get these benefits on top:
* Another $20 free cash
* Access to all limits
* A First Deposit Bonus of 200% up to $2,000
* Instant Silver Status at PokerStrategy.com
* 1,000 WH Award Points
* 5 x First Depositors Freeroll tokens
* 1 x PokerStrategy First Depositors Freeroll token (to be issued on the 1st of next month)

Klikam ok i mój stół się wyłącza i powraca do ekranu głównego pokerface


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Madara Uchiha - 22-04-2014 07:19

ciekawe moze spróbuję


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 22-04-2014 13:04

(21-04-2014 17:15)Yetiunio napisał(a):  ale nie rozumiem tego z 1 postu czyli te 20$ dodatkowe do tych 10$ co otrzymalem na poczatku to dostane jak ugram 25 sp? i potem jak ugram 500 sp to moge sobie bez problemu wyplacic?

tak


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - bart0sz - 22-04-2014 17:13

(18-04-2014 22:21)nyn napisał(a):  A prawo UE > prawo w Polsce. Więc nawet JEŚLI ktoś będzie miał problem z graniem w pokera online w Polsce a ma przynajmniej troszeczkę oleju w głowie to dojdzie do jakiejś wysokiej instancji i wygra rozprawę, może nawet jakieś odszkodowanie wpadnie za straty moralne.

Bzdury pleciesz... Czyli skoro w Holandii marihuana jest legalna, to w Polsce też? Bardzo płytkie i nielogiczne rozumowanie. Prawo UE nie stoi ponad prawem wewnętrznym, nie wmawiaj ludziom bzdur.