Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! (/Temat-Rewolucja-na-Pokerstrategy-Rob-gruby-hajs-NIE-WPLACAJAC-ANI-GROSZA-88895)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - maselko1235 - 15-04-2014 09:00

to grając przez 3 lata na poker roomach na ile pójdę siedzieć jeszcze mi powiedz że to co zarobiłem będę musiał zwrócić albo że wsadzą mnie do uherc z ukraincami beka


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 15-04-2014 18:06

(15-04-2014 08:39)Vhailors napisał(a):  Jest od kilku lat, ale za wczasu powiem, że poker w Polsce (nawet online) na kasę jest nielegalny i dość rygorystycznie karany (nawet więzienie), a pokerroomy pod naciskiem władz czasami "sprzedają" polskich hgrających. Taki kraj...


Przyjacielu, Tobie już podziękujemy beka

Quizu już nie trzeba zdawać, a wszystko jest w 100% legalne, nikt z tysięcy ludzi tam grających nigdy nie miał żadnych nieprzyjemności facepalm


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Golona - 16-04-2014 05:51

Zarejestrowany z refa Smile Pierwsza darmowa gotówka bardzo szybko ( chyba 4h czekałem ) nie wiem jak z reszta po uzyskaniu tych 25SP, jak przebije ten próg to napisze, aktualnie mam 21.

I tak jedno pytanie, w którym miejscy wyczytałeś, że po uzyskaniu 500 SP możliwa jest wypłata pieniędzy bez depozytu? Bo jakoś nie mogę się tego doszukać Smile


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - maselko1235 - 16-04-2014 07:37

2) Wykonaj depozyt i zdobądź 20 $ w gotówce

Szybko zdobądź dodatkowe 20 $ dodatkowej gotówki, turniejowy token i bonus aż do 2000 $ z pierwszą wpłatą.

chcę wpłacić 20 dolarów za co dostane bonus w wysokości 40 dolarów jaki jest warunek jego obrotu nie mogę nigdzie wyczytać


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - bart0sz - 17-04-2014 18:01

(15-04-2014 18:06)KarmazynowyPirat napisał(a):  Quizu już nie trzeba zdawać, a wszystko jest w 100% legalne, nikt z tysięcy ludzi tam grających nigdy nie miał żadnych nieprzyjemności facepalm

"Przyjacielu", w dobie internetu nie potrafisz nawet zweryfikować swojej (nie)wiedzy.


Kodeks Karny Skarbowy
Art. 107.
"§ 1. Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, grę na automacie lub zakład wzajemny,
podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym."

Tak dla uściślenia stawki dzienne wynoszą minimum 10zł maksimum 2000, w zależności od sytuacji materialnej.


I UWAGA- TO NIE SĄ ŻARTY! Ludzie dostają absurdalne wezwania nawet za wrzucenie na fejsbuka zdjęcia z DOMOWĄ ruletką! Dlatego przestrzegam przed chwaleniem się w internecie!


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 18-04-2014 18:35

Społeczność pokerstrategy to ponad 5 milionów ludzi na całym świecie, w Polsce pewnie naście lub nawet dziesiąt tysięcy i nikt nigdy nie miał przypału. Jestem w "biznesie" 4 lata, wiem co mówie...


@maselko, prawdopodobnie jeśli chcesz 40$ bonusu, to musisz też tyle rake wygenerować. 1$ rake = 5 Strategy Points (jeśli wybrałeś pokerroom polecany przeze mnie). Prosty rachunek, że 200SP musisz ugrać Smile


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Enigmato - 18-04-2014 18:45

Również uważam, że nie powinno być problemów z PokerStrategy i prawem. Tyle osób już jest zaangażowanych w ten projekt, że trudno nawet tak sądzić. Dzięki za poradnik.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - nyn - 18-04-2014 19:53

(17-04-2014 18:01)bart0sz napisał(a):  Kodeks Karny Skarbowy
Art. 107.
"§ 1. Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, grę na automacie lub zakład wzajemny,
podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym."

I tutaj mamy ukazane, jakimi idiotami są politycy. Od kiedy Poker to gra losowa? Jak mnie to wk... denerwuje, że leśne dziadki gó... nic nie wiedzą a działają tylko wtedy gdy ktoś w łapę da.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - bart0sz - 18-04-2014 21:56

(18-04-2014 18:35)KarmazynowyPirat napisał(a):  Społeczność pokerstrategy to ponad 5 milionów ludzi na całym świecie, w Polsce pewnie naście lub nawet dziesiąt tysięcy i nikt nigdy nie miał przypału. Jestem w "biznesie" 4 lata, wiem co mówie...


@maselko, prawdopodobnie jeśli chcesz 40$ bonusu, to musisz też tyle rake wygenerować. 1$ rake = 5 Strategy Points (jeśli wybrałeś pokerroom polecany przeze mnie). Prosty rachunek, że 200SP musisz ugrać Smile
Tu nie chodzi o społeczność pokerstrategy tylko o to, że w Polsce nielegalna jest gra w pokera na pieniądze.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - nyn - 18-04-2014 22:21

(18-04-2014 21:56)bart0sz napisał(a):  
(18-04-2014 18:35)KarmazynowyPirat napisał(a):  Społeczność pokerstrategy to ponad 5 milionów ludzi na całym świecie, w Polsce pewnie naście lub nawet dziesiąt tysięcy i nikt nigdy nie miał przypału. Jestem w "biznesie" 4 lata, wiem co mówie...


@maselko, prawdopodobnie jeśli chcesz 40$ bonusu, to musisz też tyle rake wygenerować. 1$ rake = 5 Strategy Points (jeśli wybrałeś pokerroom polecany przeze mnie). Prosty rachunek, że 200SP musisz ugrać Smile
Tu nie chodzi o społeczność pokerstrategy tylko o to, że w Polsce nielegalna jest gra w pokera na pieniądze.
I tu dochodzimy znów do absurdu - masz rację, według naszych przepisów, gra w pokera w Polsce jest zakazana. Ale według prawa UE już nie.
A prawo UE > prawo w Polsce. Więc nawet JEŚLI ktoś będzie miał problem z graniem w pokera online w Polsce a ma przynajmniej troszeczkę oleju w głowie to dojdzie do jakiejś wysokiej instancji i wygra rozprawę, może nawet jakieś odszkodowanie wpadnie za straty moralne.

PDF o sytuacji pokera w Polsce