Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! (/Temat-Rewolucja-na-Pokerstrategy-Rob-gruby-hajs-NIE-WPLACAJAC-ANI-GROSZA-88895)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 09-04-2014 14:54

Depozytu nie żądają, co najwyżej zachęcają do niego. I nie ma w tym nic dziwnego, sami mają z tego profity Tongue


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Ferly - 09-04-2014 18:43

otrzymałem 10 $ na titan poker ? moge je wypłacić ???


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - ciemnebiznesy - 09-04-2014 18:51

nie, musisz ugrać ileś tam punktów by móc wypłacić.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 09-04-2014 21:16

Po pierwsze co do wyplaty masz opisane w pierwszym poście, po drugie jeśli wybraleś kase na titan poker to być może 10$ to bedzie max co za darmo możesz wyciągnać...


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - kolorpurpury - 13-04-2014 10:21

Czy za grę w turniejach freeroll też otrzymuje się Strategy Points?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 13-04-2014 23:00

Napisz z zapytaniem ma support, osobiście nie wiem Tongue


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Matiw131 - 14-04-2014 11:58

Nie otrzymuje się , musisz zapłacić jakieś Fee od turnieju dla pokerroomu a za to dostaniesz SP.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Panco122 - 14-04-2014 12:53

Rozumiem, że jeśli kiedyś już robiłem konto i korzystałem z tej promocji z quizem itp, to już mnie to nie dotyczy?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - tomeg8495 - 15-04-2014 08:32

jest jeszcze ten quiz ????


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Vhailors - 15-04-2014 08:39

Jest od kilku lat, ale za wczasu powiem, że poker w Polsce (nawet online) na kasę jest nielegalny i dość rygorystycznie karany (nawet więzienie), a pokerroomy pod naciskiem władz czasami "sprzedają" polskich hgrających. Taki kraj...