Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! (/Temat-Rewolucja-na-Pokerstrategy-Rob-gruby-hajs-NIE-WPLACAJAC-ANI-GROSZA-88895)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - seba274 - 17-03-2015 17:37

Wysłałeś obie strony dowodu?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Watoga - 17-03-2015 17:40

Wysłałem obie strony dowodu w kolorze.
Czemu zostałem odrzucony? Pojęcia zielonego nie mam.

A z tego co się doczytałem nawet się odwołać nie można od tego.
Po prostu jak nie dostałem to nie dostałem i nie zmienie tego.
I co multikonto mam zakładać do cholery? Po co !? Żeby tam dostać weryfikacje i wysłać ten sam dowód? !

Nie ogarniam.

EDIT: Wysłałem im maila. Obsmarowałem ich od prawej do lewej i kazałem usunąć wszystko co ze mną związane z tego serwisu.
Dostałem taką odpowiedź.

Cytat:Dear mój nick,

on your demand I have now deactivated your account at PokerStrategy.com in line with our Privacy Policy (http://www.pokerstrategy.com/privacy/).

We wish you the very best for your future. Please let us know if you have any further questions.

Konto zostało zablokowane i gitara. Tylko niepotrzebnie idiotom wysłałem dowód.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 18-03-2015 01:16

Jakiego masz dostawce internetu? Czy ktoś z Twojego domu ma tez konto na pokerstrategy?

(16-03-2015 17:33)huaweiy300 napisał(a):  Witam, za 2miesiące kończę 18lat i chciałbym grać już na poważnie w pokera, w którego gram już pare lat. Problem w tym, że mam już konto na pokerstrategy które założyłem w gimnazjum na swoich danych, tylko zmieniłem rocznik żeby zgadzał się, że mam 18lat. Tak wiem bardzo głupie, ale grałem na poker 770, pomnożyłem bonus i straciłem wszystko. Teraz chciałbym od początku zacząc na william hill, ale robiąc konto przez pokerstrategy żeby otrzymać bonus. Jest możliwość usunięcia konta na pokerstrategy i założenie drugiego? Pewnie nie uda mi się założyc konta na moich danych ale już z prawidłowym rocznikiem.


jeśli jest ten sam adres zameldowania to może być problem...


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Watoga - 18-03-2015 05:49

Nie przypominam sobie bym na ten mail zakladal jakiekolwiek konto a na tylko ja sie bawie w domu w takie rzeczy.

Odpada.. niemozliwe byloby zalozenie 2 kont na 1 mailu.

Teraz i tak pograne bo zakladac bym musial multi i na te same dane bo na jakie? takze wszystko jasne


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - huaweiy300 - 18-03-2015 06:08

Moge jakos sprawdzic na jakie dane mam zalozone obecne konto? Jak wchodze w moj profil to mam tylko poker roomy.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - brac193 - 01-04-2015 14:28

Często nie mogę w ogóle zalogować się na konto bo klient William Hill się wiesza. Ktoś ma podobnie?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - seba274 - 01-04-2015 14:56

(01-04-2015 14:28)brac193 napisał(a):  Często nie mogę w ogóle zalogować się na konto bo klient William Hill się wiesza. Ktoś ma podobnie?

Mi śmiga normalnie.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Juhas - 12-04-2015 13:32

(04-03-2015 20:05)KarmazynowyPirat napisał(a):  Brak mi słów na Was, szkoda mojego i Waszego czasu na rejestrację, skoro nawet nie potraficie odebrać darmowego kapitału. Swoja drogą jak z tym nie dajecie rady, to chyba czas iść do pośredniaka, bo w necie nie zarobicie...

zostawiam swoje gg gdyby ktoś potrzebował pomocy: 12996043
Eeee tam po co to forum i tak nikt w internecie nie zarobi... beka


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 18-04-2015 15:13

UP, niby bredzisz nic nie wnosząc do tematu, bo i nie rozumiesz co ja piszę, ale w sumie jak chcesz to sobie spamuj, bo podbijasz temat i zawsze jakieś $$$ wpadają mi na konto impreza


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 05-05-2015 13:11

Dla wszystkich, którzy już raz odbierali swój darmowy kapitał: po zalogowaniu powinien wyskoczyć komunikat o możliwości odebrania drugiego kapitału Smile