Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! (/Temat-Rewolucja-na-Pokerstrategy-Rob-gruby-hajs-NIE-WPLACAJAC-ANI-GROSZA-88895)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 04-03-2015 20:05

Brak mi słów na Was, szkoda mojego i Waszego czasu na rejestrację, skoro nawet nie potraficie odebrać darmowego kapitału. Swoja drogą jak z tym nie dajecie rady, to chyba czas iść do pośredniaka, bo w necie nie zarobicie...

zostawiam swoje gg gdyby ktoś potrzebował pomocy: 12996043


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Voldir - 04-03-2015 21:06

Zarejestrowałem się z reffa i czekam na $$ Smile


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 05-03-2015 23:56

tu trzeba działać a nie czekać Wink


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - huaweiy300 - 16-03-2015 17:33

Witam, za 2miesiące kończę 18lat i chciałbym grać już na poważnie w pokera, w którego gram już pare lat. Problem w tym, że mam już konto na pokerstrategy które założyłem w gimnazjum na swoich danych, tylko zmieniłem rocznik żeby zgadzał się, że mam 18lat. Tak wiem bardzo głupie, ale grałem na poker 770, pomnożyłem bonus i straciłem wszystko. Teraz chciałbym od początku zacząc na william hill, ale robiąc konto przez pokerstrategy żeby otrzymać bonus. Jest możliwość usunięcia konta na pokerstrategy i założenie drugiego? Pewnie nie uda mi się założyc konta na moich danych ale już z prawidłowym rocznikiem.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - seba274 - 16-03-2015 17:48

Moim zdaniem nie będzie problemu zrobić nowego konta na tych samych danych. Możesz przecież powiedzieć, że ty nie robiłeś tamtego konta tylko ktoś inny.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Watoga - 16-03-2015 17:55

Czy by dostać bonus muszę wpłacić depozyt?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - huaweiy300 - 16-03-2015 19:39

Jak tu jest z wpłatą/wypłatą, wpłacam złotówki z mbanku i poker sam przelicza na dolary i to samo z wypłatą wypłacam dolary a konto w banku zmienia na PLN?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - seba274 - 16-03-2015 21:20

Dokładnie tak jak napisałeś. Nie wiem jak z wpłatą przeliczają, ale przy wypłacie u mnie automatycznie zamienia mi na polskie złoty lecz z drobną opłatą.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Watoga - 17-03-2015 08:28

Tj. to bywa z moim fartem na mnie trafiło i musze wysłać im skan dowodu... bomba


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Watoga - 17-03-2015 14:58

Bomba strona bomba.
Zakładasz konto elegancie dane i wszystko 18 lat skończone już kawałek.. temu Tongue
I co kurna ? Wyślij skan dowodu... Ok. wysłałem.

"Twoje konto nie przeszło procesu weryfikacji"

SERIO ? Pograłem sobie w ch...