Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! (/Temat-Rewolucja-na-Pokerstrategy-Rob-gruby-hajs-NIE-WPLACAJAC-ANI-GROSZA-88895)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Skibcio - 11-08-2014 13:07

Tak. Jestem tym samym Skibciem co na PokerStrategy.com.

@Ratchet Chyba pamiętam Twojego ticketa, ale ja tam co innego odpisałem. Pieniądze możesz wypłacić jeśli wygenerujesz 30 $ rake'u (jest to taka opłata pobierana przez William Hill podczas gry). Na PokerStrategy.com otrzymujesz 5 StrategyPoints za każdego 1 $ rake'u na William Hill. Więc wystarczy zdobyć 150 StrategyPoints, a nie 500. Należy jednak pamiętać, że liczą się tylko podstawowe punkty. Każdego dnia, w którym zdobędziesz co najmniej 1 StrategyPoints otrzymasz 10 bonusowych punktów (żeby łatwiej było zdobyć status srebrny/złoty). Wypłatę można zrobić tą metodą, którą wpłacało się pieniądze. Najlepszym sposobem jest Skrill lub Neteller.

@NoNameSS trzeba mieć 18 lat, żeby móc grać w pokera. Jeśli nie masz 18 lat to nie polecam zakładać konta na czyjeś dane. Lepiej zająć się czymś innym.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Bibson - 17-08-2014 21:44

Bardzo ładnie opisane Big Grin


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 20-09-2014 20:32

Zachęcam do rejestracji. Jak znajdę chwilę, to zaktualizuje o zaległe dowody wypłat.


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - jemserek - 10-02-2015 02:14

Jak nie będę zapraszał a coś ugram to mogę wypłacić?


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - zet01 - 10-02-2015 07:15

zarejestrowalem sie i czekam


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 10-02-2015 17:05

jemserek, tak, bez zapraszania też można wypłacić;

zet01, w razie pytań pisz PW


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - zet01 - 10-02-2015 19:08

(10-02-2015 17:05)KarmazynowyPirat napisał(a):  jemserek, tak, bez zapraszania też można wypłacić;

zet01, w razie pytań pisz PW

spoko jest wszystko ok. na poczatek dostalem 9$ i przerabalem na maszynkach hah facepalm


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 23-02-2015 13:07

Polecam jednak grać w pokera i to wg instrukcji z pokerstrategy, bo tylko to jest gwarancją wysokich zarobków Wink


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - Mag!c - 23-02-2015 15:03

@KarmazynowyPirat

Można wiedzieć na jakich roomaach grindujesz ? Big Grin


RE: Rewolucja na Pokerstrategy! Rób gruby hajs NIE WPŁACAJĄC ANI GROSZA!!! - KarmazynowyPirat - 24-02-2015 15:56

Chwilowo nie gram cashówek, jedynie turnieje czasami, ale jak grałem to zaczynałem na najniższych limitach, potem dwukrotnie przenosiłem się o jeden w górę Wink