Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam strony która płaci za wyświetlanie zdjęć. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam strony która płaci za wyświetlanie zdjęć. (/Temat-Szukam-strony-ktora-placi-za-wyswietlanie-zdjec-88868)



Szukam strony która płaci za wyświetlanie zdjęć. - fastrets - 06-04-2014 14:01

Witam.
Szukam strony która płaci za wyświetlanie zdjęć , z dobrymi stawkami dla polski , znacie coś ciekawego?


RE: Szukam strony która płaci za wyświetlanie zdjęć. - Chemik7 - 06-04-2014 15:09

Nie ma czegoś takiego, jak dobre stawki dla Polski. Najwięcej ile widziałem, to 0.50 na imgpaying.com

EDIT: A nie, przepraszam. Jest jeszcze 1.00 na imagetwist.com


RE: Szukam strony która płaci za wyświetlanie zdjęć. - DamianXIX - 06-04-2014 15:39

Ja się podlacze i zapytam @up te strony które podałeś płacą za wyświetlenia np na blogu wystarczy ze je wkleję czy trza kliknąć na miniaturę żeby powiększyć i wtedy zaliczają?


RE: Szukam strony która płaci za wyświetlanie zdjęć. - Chemik7 - 06-04-2014 16:01

Wszystkie strony tego typu płacą za kliki w miniaturkę.


RE: Szukam strony która płaci za wyświetlanie zdjęć. - DamianXIX - 06-04-2014 16:17

Czyli do du... Szkoda bo chciałem skorzystac