Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting blog/wordpress/forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting blog/wordpress/forum (/Temat-Hosting-blog-wordpress-forum-88865)



Hosting blog/wordpress/forum - pokezaju - 06-04-2014 12:13

Witam.

Mam pytanie do użytkowników. Planuje zakupić hosting (niezbyt drogi) najprawdopodobniej pod blog/wordpress ,a w przyszłości być może i forum.
Jaki w miarę tani hosting polecacie?
Przewiduje do ok.10 000 wejść dziennie oraz żebym mógł bez problemu zamieszczać reklamy na swojej stronie.
Zastanawiałem się nad linuxpl lub biznes-host. Jeśli macie coś innego godnego polecenia chętnie wysłucham.


Odp: Hosting blog/wordpress/forum - casualsprojects - 06-04-2014 13:01

polecam biznes-host Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Hosting blog/wordpress/forum - Nikodem - 06-04-2014 16:27

Ja natomiast polecam to z czego od dawna korzystam, czyli hosting w netbomb.pl - sprawdzony, stabilny, polski hosting. No i mają program partnerski, można zarobić. Jak wszyscy wiedzą, dobre produkty sprzedają się same. Zatem tutaj link z refem a tutaj bez