Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam Mentora (/Temat-Szukam-Mentora-88864)



Szukam Mentora - WGC - 06-04-2014 12:11

Witam!
Poszukuje osoby, ktora chcialaby zostac moim mentorem. Chce wkoncu zarabiac w internecie.
Mam troche doswiadczenia w subach sms wiec nie trzeba tlumaczyc mi podstaw Tongue Nie mam pomyslu, a jak patrze na oosby co dodaja zdjecia samochodow kupionych za hajs zarobiony w internecie, to po prostu az chce sie pracowac. Cel? Zarobic do 18 na samochod. Jaki? Moze byc renault, moze 2005r Big Grin Big Grin jak uda sie na cos lepszego to bylbym ucieszony niezmiernie Big Grin Do 18 zostalo mi niewiele ponad poltora roku, wiec zarabiajac 20zl dziennie wyciagnalbym 10000 tys przez ten czas.
Najlepiej, jak osoba bylaby doswiadczona w tym co robi. Jezeli zalezy Ci tylko na refie, a nie bedziesz mi pomagac to mozesz sobie darowac.
Interesuje mnie osoba, ktora po osiagnieciu przeze mnie okreslonej kwoty zarobionej pod reflinkiem bedzie w stanie oferowac mi coraz to lepsze sposoby, nisze, cokolwiek Smile
Dodam jeszcze, ze nie musi byc to polski rynek ani subskrypcje sms, moze byc cokolwiek na czy da sie zarobic troche złociszy ^_^

Gg: 50361990


Odp: Szukam Mentora - casualsprojects - 06-04-2014 13:02

Czytaj forum...
Jest ogólny temat o szukaniu mentora, tam napisz.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Szukam Mentora - WGC - 06-04-2014 13:12

(06-04-2014 13:02)casualsprojects napisał(a):  Czytaj forum...
Jest ogólny temat o szukaniu mentora, tam napisz.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Moglbys podeslac linka? Jakos nie moge znalezc


RE: Szukam Mentora - Admin - 06-04-2014 16:10

http://zarabiam.com/search.php


Szukam Mentora - Admin - 06-04-2014 16:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.