Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy mam sie tym przejmować? (FB) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Czy mam sie tym przejmować? (FB) (/Temat-Czy-mam-sie-tym-przejmowac-FB-88863)

Strony: 1 2


Czy mam sie tym przejmować? (FB) - seriousspl - 06-04-2014 12:08

Witam, zrobiłem fake konto, wszystko pięknie, no i pisze do mnie pewna dziewczyna, żebym skasował jej zdjęcia, bo będę miał problemy z policją. Dziewczyna ta jest z gdańska, ma 16/18/19 lat, i ma na imie xyz. Zdjęcie, JEDNO zdjęcie na moim fake koncie, to zdjęcie dziewczyny. Na zdjęciu tym jest dziewczyna która jest z Warszawy, ma 17 lat, i ma na imie zyx. Czyli prościej mówiąc inne, całkiem inne dane niż ta osoba co do mnie pisze i mówi żebym skasował jej zdjęcia (mam jedno), straszy mnie policją, co jest bardzo śmieszne. Przejmować się tym czy po prostu blok i tyle?

Tak.. pytanie na poziomie podstawówki, no ale jednak irytuje mnie to że już napisała do mnie jej "koleżanka" z prosbą o usunięcie konta..


RE: Czy mam sie tym przejmować? (FB) - Zły_Szeląg - 06-04-2014 12:17

Dla świetego spokoju lepiej usuń Big Grin


RE: Czy mam sie tym przejmować? (FB) - seriousspl - 06-04-2014 12:20

Coś Ty, konta nie usunę, jedynie zdjęcie zmienie, no bo trochę wczoraj tych znajomych już się nazbierało Smile.


RE: Czy mam sie tym przejmować? (FB) - aero2 - 06-04-2014 12:22

Szukaj zdjęć z zagranicy, po co szukasz polek.


RE: Czy mam sie tym przejmować? (FB) - Majka - 06-04-2014 12:22

Oczywiście usuń zdjęcie i koniec tematu Tongue


RE: Czy mam sie tym przejmować? (FB) - SiwyX2014x - 06-04-2014 12:24

(06-04-2014 12:20)seriousspl napisał(a):  Coś Ty, konta nie usunę, jedynie zdjęcie zmienie, no bo trochę wczoraj tych znajomych już się nazbierało Smile.

To po co temat zakładasz skoro i tak konta nie usuniesz? Uważam to za spam


RE: Czy mam sie tym przejmować? (FB) - Zły_Szeląg - 06-04-2014 12:25

Miałem na myśli zdjęcie, nie konto Big Grin


RE: Czy mam sie tym przejmować? (FB) - seriousspl - 06-04-2014 12:25

Dobra dzięki, można zamknąc ten temat/usunąć ;P


RE: Czy mam sie tym przejmować? (FB) - prokokx - 06-04-2014 12:36

Dla świętego spokoju lepiej usunąć.


RE: Czy mam sie tym przejmować? (FB) - full2000 - 06-04-2014 12:40

Ja bym nie usuwał XD ale i tak zrobisz jak będziesz uważał.