Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake konto na FB - co nie tak - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fake konto na FB - co nie tak (/Temat-Fake-konto-na-FB-co-nie-tak-88805)

Strony: 1 2


Fake konto na FB - co nie tak - seriousspl - 05-04-2014 15:11

Witam, nie wiedziałem gdzie to umieścić więc piszę tutaj (proszę przenieść jakby co). Otóż, zrobiłem już 2 fake konto na FB, dołączam do grup, no ludzie mnie dodawają, ale po pewnym czasie, po paru "H" gdy się loguje na to fake konto, jest "weryfikacja tożsamości".. i muszę zdjęcia randomowych osób oglądać i mówić kto to jest.. wiadomo nie da rady przejść.. Co robię nie tak? ...


RE: Fake konto na FB - co nie tak - Pole - 05-04-2014 15:44

Dodaj na profil więcej informacji (zdjęcia,miejsce zamieszkania,szkołę) i loguj się w odstępach czasowych od innych kont ,czyli jak masz fake konto a aktualnie jesteś zalogowany na prawdziwym to na fake loguj się powiedzmy za dwie godziny .


RE: Fake konto na FB - co nie tak - ManXer - 05-04-2014 15:53

Przede wszystkim to nie zapraszaj nikogo tylko spraw by to Ciebie zapraszali (znajdź jakieś zdjęcie ładnej dziewczyny i dodaj je na grupy typu "Zapraszamy do znajomych"). Tylko nie może to wyglądać na fejka Smile Poza tym nie dołączaj do kilkunastu grup na raz tylko rób to w odstępach żeby nie wyglądało to podejrzanie. Wrzuć coś na tablicę, udostępnij jakąś piosenkę, dodaj status że oglądasz jakiś film, skomentuj jakiegoś posta. Ja tak robię i jak na razie moje fake konto trzyma się jakieś 3 tygodnie, a bana dostałem tylko jak przesadziłem ze spamem i ludzie mnie zgłaszali ale mam tylko blokadę na postowanie do grup i niedługo wygaśnie.


RE: Fake konto na FB - co nie tak - aero2 - 05-04-2014 16:17

Skąd wiesz, że niedługo ci wygaśnie?

Mi też dali, ale nie pisało na ile dni.


RE: Fake konto na FB - co nie tak - seriousspl - 05-04-2014 16:29

Dobra, zrobilem kolejnego fejka, dałem dużo info, do dwóch grup na razie dołączyłem.. może znowu nie będzie "weryfikacji" -,-


RE: Fake konto na FB - co nie tak - makingmoney - 05-04-2014 16:57

...


RE: Fake konto na FB - co nie tak - seriousspl - 05-04-2014 18:07

Jakie proxy ?


RE: Fake konto na FB - co nie tak - makingmoney - 05-04-2014 18:50

...


RE: Fake konto na FB - co nie tak - seriousspl - 10-04-2014 15:12

Miałem 720 znajomych, teraz po tygodniu wprowadzili mi "weryfikację".. ale jest inna.. są zdjęcia i trzeba napisać kto to jest.. mam po koncie (znowu... ale tym razem 720 znajomych boli) czy można to jakoś zrobić?


RE: Fake konto na FB - co nie tak - Nikodem - 10-04-2014 18:07

Najlepiej starać się sprawiać wrażenie, że konto jest autentyczne. Czyli wrzucać zdjęcia, neutralne linki, komentować i lajkować u innych.

No i jest jeszcze sposób jaki podał na forum bolo9797 czyli: http://zarabiam.com/Temat-Jak-w-ciagu-kilku-sekund-zapisac-naszych-znajomych-z-fb-88951 i on działa najlepiej Smile