Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana (/Temat-Rozwiazane-Nagrody-za-oplata-clo-VAT-wymiana-888)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - madison - 13-01-2010 18:46

Nawiazujac do tematu karpika, bo wiadomo ze komus jeszcze moze sie trafic jakas opłata (cło,VAT) do zapłaty, chciałbym aby osoby ktore chca zrezygnowac z odbioru nagrody i odesłac paczke do lockerz pisały w tym temacie o tym fakcie, bo moze jest ktos chcetny by odebrac i odkupic od kogos ten produkt płacac za cło lub VAT. (UPS moze nadac nowego odbiorcę)


RE: Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - cpr - 14-01-2010 10:52

Gdyby ktoś był chętny na:
Shuffle 4 GB
to piszcie (niebawem pewnie przyjdzie)


RE: Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - Jeppers - 14-01-2010 12:18

Osobiście temat mi się bardzo podoba , może sam się na coś skuszę Tongue
Czekam na oferty


RE: Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - madison - 14-01-2010 13:11

(14-01-2010 10:52)cpr napisał(a):  Gdyby ktoś był chętny na:
Shuffle 4 GB
to piszcie (niebawem pewnie przyjdzie)

tylko pytanie za ile Wink


RE: Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - Szyna - 14-01-2010 13:36

Oczywiście opłacamy tylko koszt odbioru paczki ? Nie płacimy dodatkowo temu co nie chciał odebrać ?


RE: Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - cpr - 14-01-2010 15:32

(14-01-2010 13:36)Szyna napisał(a):  Oczywiście opłacamy tylko koszt odbioru paczki ? Nie płacimy dodatkowo temu co nie chciał odebrać ?
No chyba żartujeszRolleyes


RE: Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - onilox - 14-01-2010 15:44

Nie spieszcie się z tym rezerwowaniem nagród bo się okaże że nie trzeba zapłacić nic, bo buraki (celnicy) nie sprawdzili paczki. Wink


RE: Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - madison - 14-01-2010 23:19

(14-01-2010 13:36)Szyna napisał(a):  Oczywiście opłacamy tylko koszt odbioru paczki ? Nie płacimy dodatkowo temu co nie chciał odebrać ?

jak sie dogadasz,tak bedziesz miał Cool
chociaz ja jestem za tym zeby nie przesadzac za bardzo z ambicjami i nie wołac nie wiadomo ile,a skasowac tylko za cło lub VAT i doliczyc symboliczne 5zł na piwo Big GrinBig GrinBig Grin bedzie wilk syty i owca cała Cool


RE: Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - cpr - 15-01-2010 11:14

(14-01-2010 23:19)madison napisał(a):  
(14-01-2010 13:36)Szyna napisał(a):  Oczywiście opłacamy tylko koszt odbioru paczki ? Nie płacimy dodatkowo temu co nie chciał odebrać ?

jak sie dogadasz,tak bedziesz miał Cool
chociaz ja jestem za tym zeby nie przesadzac za bardzo z ambicjami i nie wołac nie wiadomo ile,a skasowac tylko za cło lub VAT i doliczyc symboliczne 5zł na piwo Big GrinBig GrinBig Grin bedzie wilk syty i owca cała Cool

A ja z kolei uważam, że to nie tylko głupi, ale i śmieszny pomysł bo gdyby posługiwać się Twoja logiką to ok ja zamawiam w takim razie od was wszystkie nagrody których nie chcecie bo zapłace VAT i to symolicze "twoje" 5zł, a nagrody sprzedam sobie na Allegro i zarobie krocie.
Przecież to chyba nie o to chodzi???


RE: Nagrody za opłatą (cło, VAT) - wymiana - madison - 16-01-2010 23:47

(15-01-2010 11:14)cpr napisał(a):  A ja z kolei uważam, że to nie tylko głupi, ale i śmieszny pomysł bo gdyby posługiwać się Twoja logiką to ok ja zamawiam w takim razie od was wszystkie nagrody których nie chcecie bo zapłace VAT i to symolicze "twoje" 5zł, a nagrody sprzedam sobie na Allegro i zarobie krocie.
Przecież to chyba nie o to chodzi???

chodzi o to,ze ktos zamawia i liczy na szczescie ze celnicy sie nie dobiara do jego paczki i bedzie za free. a jak przyjdzie paczka i ma zaplacic 150zł vatu/cła to pozniej sie okazuje ze nie ma skad wziasc kasy i odsyła paczke (niepotrzebnie).