Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Abi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Abi (/Temat-Dziennik-Abi-88798)

Strony: 1 2


Dziennik Abi - Abigail21 - 05-04-2014 14:28

Witam wszystkich serdecznie! hej
Zakładam ten dziennik przede wszystkim po to aby motywować się do zarabiania w ten sposób.
W temacie zarabiania przez internet siedzę od ok tygodnia licząc do daty publikacji tego postu. Nie jestem więc zorientowana we wszystkich sposobach jakie można wykorzystać. Dlatego będę wdzięczna za każdą dobrą radę i pomocną dłoń.Big Grin

Trochę historii:
- Kiedyś jako młoda dziewczynka dowiedziałam się o fenomenie zarabiania przez internet. Postanowiłam sobie, że też będę zarabiać w taki sposób. Zainstalowałam sobie jakiegoś surfbara i myślałam, że trochę na tym zarobię.facepalm Cóż, nie widząc z tego żadnych dochodów zrezygnowałam.
- Po jakimś czasie znowu wróciłam do tematu zarabiania. O ile pamiętam był to chyba portal "Przeczytam wszystkich" lub coś w ten deseń. Niestety również zarobek był niewidoczny więc znowu zrezygnowałam.
- Od niejakiego czasu natknęłam się na portal, który wypłaca pieniądze za oglądanie reklam. Założyłam konto i byłam szczęśliwa widząc jak tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, powolutku pojawiają się złotówki. Jak dotąd nie zrezygnowałam ale dochód jest bardzo malutki, a zanim doczekam się wypłaty pewnie minie kilka lat.Xpokerface
- Niedawno postanowiłam sobie bardzo poważnie zabrać się za temat zarabiania przez internet. Pozakładałam wiele kont na stronach polegających na wypełnianiu ankiet. Jeszcze nie zrezygnowałam choć jestem bliska aby się wypisać. Człowiek traci czas na wypełnianiu wstępnej ankiety a później dowiaduje się, że "Bardzo nam przykro ale niestety nie załapała się Pani do wypełnienia ankiety lub została już wypełniona określona liczba ankiet" 4

To była moja krótka historia zarabiania, która przyprowadziła mnie do teraźniejszości. Dzięki temu, że poszukiwałam różnych sposobów na zarabianie, trafiłam na to forum. Jerk2



Kroki które poczyniłam aby zacząć zarabiać:
- zapoznałam się z wieloma tematami na forum
- założyłam fikcyjne konto na facebooku
- założyłam konto na: instanter.pl (Mentoruje mnie DeoRIP, za co mu bardzo dziękuję)
- założyłam konto na: http://pp.hotcash.pl/ (Potrzebuję jakiegoś dobrego Mentora, bo bez niego na razie nie chcę zaczynać. Możecie kogoś polecić?)
- założyłam fikcyjne konto na naszej klasie

[b]Moje ogólne dotychczasowe zarobki:
MoneyMilioner: 11,30 zł
Instanter: 8,00 zł
HotCash: 0,00 zł
Razem: 19,30 zł


RE: Dziennik Abi - alizen - 05-04-2014 15:03

Ermail nie wypłaca to scam. Powodzenia


RE: Dziennik Abi - ErgePL - 05-04-2014 15:19

To prawda, usuń Ermaila, to, że "masz" te pieniądze to te pieniądze ma firma która jest odpowiedzialna za Ermaila. A jest 99%, że te pieniądze które ciężko zarabiałaś są już dawno wydane. Xpokerface


RE: Dziennik Abi - rasiak221 - 05-04-2014 18:37

kolejna dziewczyna która robi dziennik, powodzenia!


RE: Dziennik Abi - Abigail21 - 06-04-2014 08:21

Kurcze, trochę mnie to załamało liczyłam na to, że eRmail to jednak nie jest scam...smutny No nic, dziękuję chłopaki za poinformowanie. Smile

(05-04-2014 18:37)rasiak221 napisał(a):  kolejna dziewczyna która robi dziennik, powodzenia!

A czy to źle, że jestem dziewczyną i robię dziennik?
P.S Dziękuję za mojego pierwszego reputa Big Grin


RE: Dziennik Abi - Abigail21 - 06-04-2014 20:43

Drugi dzień mojego zarabiania...
Cóż, co zrobiłam aby zarobić?
-Spamowałam w grupach na fb Undecided
Co udało mi się z tego uzyskać?
- Kilka niemiłych komentarzy, jakaś nieprzyjemność związana z uwierzytelnieniem, to że muszę wpisywać kod zanim upublicznię wpis..facepalm
No i tak, oczywiście zarobiłam kolejne aż 4zł!pokerface

Chyba coś robię źle, domyślam się że wszystko...Undecided
Wczoraj na instanter było 21 odsłon i 1 rejestracja
Dzisiaj 18 odsłon i 1 rejestracja smutny
Nie wiem dlaczego jest tak mało odsłon skoro zespamowałam ok 50 grup na fejsie...
Cóż kończąc rozmyślania na dzisiejszy dzień. Powiem tylko, że zawieszam na razie działalność na instanter.pl gdyż dowiedziałam się, że jego działalność również może się szybko zakończyć.
W związku z tym mam pytanie. Co polecacie w zamian za instanter? Jestem skłonna zarejestrować się z reflinku jeśli dana osoba jest również dobrym mentorem.
Potrzebuję trochę dobrych rad Smile
Pozdrawiam Abi Big Grin


RE: Dziennik Abi - rasiak221 - 06-04-2014 23:14

FireSubSmile
Jak jesteś ładna to mogę Cię mentorować ^^


RE: Dziennik Abi - Abigail21 - 07-04-2014 04:27

Hahah jakie warunki muszę spelanić...beka
To już chyba nie mi oceniać czy jestem ładna czy nie Smile


RE: Dziennik Abi - piotrekprorok - 07-04-2014 05:19

Również Ci polecam FireSuba Smile

- Dużo programów + cały czas są i będą dodawane nowe
- Bardzo dobry a wręcz wyśmienity kontakt z właścicielami
- FireMedia - to samo mówi za siebie Wink nie musisz się martwić o wypłaty bo wiesz, że je dostaniesz Smile


RE: Dziennik Abi - MrocznyKILL - 07-04-2014 12:59

Powodzenia!

btw: Edytuj pierwszy post i usuń ten ermail bo straszy strasznie Shy