Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Filmiki Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Filmiki Lockerz (/Temat-Rozwiazane-Filmiki-Lockerz-8879)



[Rozwiązane]Filmiki Lockerz - Jose - 18-06-2010 20:41

Witam. Moglibyście mi doradzić jakiś sposób na zacinające się filmiki??Ledwo co mi chodzą.Druga sprawa to czasami nie wyświetla mi sie po zakończeniu filmiku captcha. Musze siedzieć 10 min. nad filmikiem a tu nie wyświetla mi się captcha. Co robić???


RE: Filmiki Lockerz - BartuS - 18-06-2010 21:02

Coś ci spowalnia łącze. Wyłącz GG, TS'a itp.


RE: Filmiki Lockerz - Bolt - 21-06-2010 07:44

Cytat:czasami nie wyświetla mi sie po zakończeniu filmiku captcha.
Otwierasz w nowej karcie inną zakładkę lockerz, być może cię wylogowało.

Cytat:Moglibyście mi doradzić jakiś sposób na zacinające się filmiki??
To nie rób 15 rzeczy na raz tylko jak oglądasz to tylko oglądaj filmiki a nie jeszcze grasz w fife i przeglądasz pocztęTongue


[Rozwiązane]Filmiki Lockerz - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.