Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy hosting, strona- czy to ma sens? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Darmowy hosting, strona- czy to ma sens? (/Temat-Darmowy-hosting-strona-czy-to-ma-sens-88780)



Darmowy hosting, strona- czy to ma sens? - cenzura0 - 05-04-2014 09:16

Witajcie, chciałbym się w końcu trochę dłużej pobawić w PPA, niestety nie posiadam żadnych pieniędzy na rozkręcenie tego, nie mam aktualnie z czego wydać na hosting oraz domenę Sad I tutaj mam do was pytanie- czy jest jakaś dobra darmowa alternatywa? A jeśli tak to jaka i czy mogę liczyć na jakiekolwiek zarobki na tym


RE: Darmowy hosting, strona- czy to ma sens? - tommysat - 05-04-2014 09:50

Spokojnie pierwsze pieniądze możesz zarobić zakładając bloga na Blogspocie Wink


RE: Darmowy hosting, strona- czy to ma sens? - ManXer - 05-04-2014 10:03

Naprawdę nie uda Ci się ogarnąć chociaż tych 50/60zł na hosting i domenę? Miałbyś już spokój i pewność że nikt z dnia na dzień nie usunie tego, nad czym pracowałeś. Od biedy możesz wziąć najtańszy pakiet na Hekko za który miesięcznie płacisz 4zł i hosting masz już z głowy.
Przestrzegam przed wzięciem darmowego hostingu i domeny bo wiem z doświadczenia że będziesz tego żałował. Też chciałem zacząć PPA jak najmniejszym kosztem jakiś rok temu, bardzo dużo czasu spędziłem ogarniając stronę, YT itd. i jak zaczęły wpadać pierwsze dolary to zablokowano mi stronę bo był na niej za duży ruch przez co zarobiłem tylko 15$.
Poluj na jakieś promocje gdzie można wziąć darmową domenę .com za darmo (az.pl takie robi i nie trzeba na następny rok przedłużać) albo w bardzo taniej cenie.


RE: Darmowy hosting, strona- czy to ma sens? - cenzura0 - 05-04-2014 10:17

No ok, zaużmy że kupię ten hosting na hekko tylko skąd wziąć jeszcze domene Wink?


RE: Darmowy hosting, strona- czy to ma sens? - ManXer - 05-04-2014 10:26

Polecam namecheap.com, kupowałem tam jakiś tydzień temu i zapłaciłem ~30zł Wink Superhost.pl ma też bardzo tanie domeny ale nie wiem jak tam jest z prywatnością whois.


RE: Darmowy hosting, strona- czy to ma sens? - Klin - 19-04-2014 23:35

Superhost ma w standardzie ukrywanie danych, ceny rewelacyjne


RE: Darmowy hosting, strona- czy to ma sens? - xplode - 20-04-2014 02:15

Namecheap.com dla domeny, prawdopodobnie dalej jest promocja (gdzieś na forum masz poradnik) 1$ za .com z ukryciem danych whois.