Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto internetowe mbank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Konto internetowe mbank (/Temat-Konto-internetowe-mbank-88775)



Konto internetowe mbank - tidid - 05-04-2014 07:19

Z tego co wyczytałem najlepszą ofertę ma mBank. Chciałbym założyć konto przez internet, jednak mam pytanie. Jak to jest z przelewami? Dostanę kartę czy kody będą mi przychodzić na telefon?


RE: Konto internetowe mbank - xardas1020 - 05-04-2014 07:52

zależy co wybierzesz
możesz w postaci kodów na papierku, a możesz w postaci sms


RE: Konto internetowe mbank - sylwu - 05-04-2014 11:52

tyle że za tą kratkę z kodami kasują 5pln


RE: Konto internetowe mbank - Mafiozo19990 - 05-04-2014 11:59

a w mBanku jeżeli będziemy mieć konto, a nie będą wpływały na nie pieniądze to trzeba coś płacić za samo utrzymanie konta? Czy jest to 0 PLN ? Smile


RE: Konto internetowe mbank - tidid - 05-04-2014 12:00

Z tego co wyczytałem to płacimy za kartę kredytową. A konto jest za darmo


RE: Konto internetowe mbank - lijon - 05-04-2014 13:55

Odradzam mbank


[Obrazek: przechwytywanie.jpg?1396702622]


RE: Konto internetowe mbank - Danysuw - 05-04-2014 14:11

Najwiekszym minusem jest pobieranie oplaty za karte przy wyplacaniu w bankomacie, ale z tego co wiem, to jest mozliwosc ustawienia tego na bezplatne. Jak chcesz to podrzuce Ci reflink do mbanku i kase na pol podzielimy Big Grin


RE: Konto internetowe mbank - Twister1992 - 11-04-2014 10:45

W Mbanku za konto nie placimy nic, a co do karty to ja mam np opcje 5zl/mieś za wyplaty z wszystkich bankomatów w polsce bez zadnych prowizji a co za tym idzie nie ma wtedy tez zadnych innych oplat za karte, kasa na konto zadna nie musi wplywac. jest tez mozliwosc wziecia zlotej karty za 10zl/mies i wtedy ta karta oferuje rowniez za darmo wyplaty ze wszystkich bankomatow na swiecie i brak dodatkowych oplat-do tego maasz mozliwosc korzystania z mokazji i rabatow w roznych sklepach, ale warto zapoznac sie z ofertą na na stronie mbanku bo przynajmniej ja bardzo rzadzko kupuje akurat w takich sklepach w ktorych oni daja rabat wiec jak dla mnie ta 1 opcja sie bardziej sprawdza. a jak chcesz miec wszystko za free karte i konto to polecam aliorsync, i do tego masz bodajze 5przelewow natychmiastowych za free w miesiacu i duzo bardziej korzystne % na swince skarbonce(otwarte konto oszednosciowe). w razie pytan zapraszam na pw. pozdrawiam