Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter (/Temat-sonda-opinie-ludzi-na-temat-serwisu-Instanter-88759)

Strony: 1 2 3


sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - gutek126p - 04-04-2014 20:31

Witam wiele ludzi boj się o swoje pieniądze i o przyszłość firmy dobrze im się zarabia nie chcą się przenosić do innych firm(konkurencji) lecz zarabiają z pewną nie pewnością związaną z wypłatami,istnieniem dalej serwisu td.

Postanowiłem zrobić sondę proszę głosować zobaczymy jaki wynik wyjdzie


RE: sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - Majka - 04-04-2014 20:50

głos oddany Tongue


RE: sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - gutek126p - 04-04-2014 20:54

kto zarabia w na Instanter niech głosuje nie przychodzić od konkurencji i klikać nie Big Grin
hhehe Jerk


RE: sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - MrocznyKILL - 04-04-2014 20:58

Nie dziś nie jutro nawet nie za tydzień beka ale kiedyś i tak wyląduje w scamie Sex


RE: sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - winiar1422 - 04-04-2014 21:16

(04-04-2014 20:58)MrocznyKILL napisał(a):  Nie dziś nie jutro nawet nie za tydzień beka ale kiedyś i tak wyląduje w scamie Sex
100% agree
Ryzyko z miesiąca na miesiąc będzie rosnąć, jak nie 10 maja, to czerwca itd, ale kiedyś na pewno. I tak, jestem ekspertem. Tongue


RE: sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - gutek126p - 05-04-2014 14:04

No i mam kur.a dylemat Angry zarabiać tu dalej czy iść do konkurencji
Znacie jakąś dobrą konkurencje co wypłaca kasę dobra jest stawka i kasa co dzienie ?
freebiz firesub hotcash fires znam Jerk znacie jakieś inne serwisy ?

Jak by mi Admin gwarantował że na 100% dostane hajs w maju to pracuje dalej ale jak na razie na emaila nie odpisuje na forum go nie ma Sad WTF !? czyż by scam Sad


RE: sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - churel - 05-04-2014 15:10

Odpisują na maile już bez przesady zwykle 2-3h czekam


RE: sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - aero2 - 05-04-2014 15:31

Było do przewidzenia, że to kiedyś padnie.


RE: sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - hosezbsk - 05-04-2014 16:36

FakeSad Juz sam nie wiem co robic dalej tam zarabiac czy dac sobie spokój,mógłby mi ktoś dać opinie na temat Firesube?


RE: sonda opinie ludzi na temat serwisu Instanter - KarmazynowyPirat - 05-04-2014 18:49

Dziwnym trafem zaprzestali wypłat akurat pierwszego dnia miesiąca? Dlaczego? Prosta odpowiedź: teraz przez cały miesiąc ludzie będą dalej na nich zarabiać a dopiero potem się zwiną. Gdyby wycofali codzienne wypłaty np w połowie miesiąca to by okazali się scamem już po drugiej połowie miesiąca, a tak mają hajs z całego jednego miesiąca na czysto. Plan idealny. No prawie Jerk