Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? (/Temat-Rozwiazane-Czy-Lockerz-Play-Extended-jest-legalny-8874)

Strony: 1 2


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Yanke$ - 18-06-2010 18:50

Czyli na to wychodzi, że w tym przypadku ryzyko się opłaciło Smile Oglądanie filmików jest bez porównania łatwiejsze i przyjemniejsze z ową wtyczką. Też mi się tak przypominało, Kicha, ale nie chciałem zapeszać. Tongue Teraz tylko czekamy na oficjalnego mejla od lockerz. Wink Wszystkim polecam tą wtyczkę !


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - xPietrek - 18-06-2010 21:19

Legalne... Dodatek nic nielegalnego nie robi. Gdyby uzupełniał kod, lub ukrywał filmiki to co innego. A tutaj i tak 'oglądamy' owe filmy, są one wyświetlane.


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Dominator - 18-06-2010 21:52

Ja teraz oglądam filmy przez ten dodatek Big Grin


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Yanke$ - 22-06-2010 12:48

Oto i jest: odpowiedź od Lockerz:
Cytat:Thanks for writing! "PLAY Extender" addon is really the same as any
non-Lockerz application: We had nothing to do with its design or distribution,
so we don't know what it's capable of. Use it at your own risk, because Lockerz
can't be held responsible for anything that happens as a result of its use.
Peace,
AZ
w tłumaczeniu...
Cytat:Dzięki, że napisałeś ! Wtyczka "PLAY Extender" jest jedną z rzeczy nie wydanych przez Lockerz: nie mamy nic wspólnego z designem, ani z dystrybucją. Używaj go na własne ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za nic, co stanie się w wyniku użytkowania tejże wtyczki.

Peace,
AZ
Czyli reasumując Lockerz umywa ręce, możemy jej używać ! Wink Good news. Tongue


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Kilol - 22-06-2010 12:49

Ja też je oglądam przez ten dodatek. Po pierwsze ten skrypt, to nie jest jakiś hack czy coś. To jest po prostu jakby pomocne narzędzie do oglądania filmów. Po drugie zależy im żebyśmy wszyscy oglądali jak najwięcej filmów, bo oni mają z tego ogromne zyski, więc po co mają nas za to banować/anulować nagrodę.Smile

@Up Yanke$ :
Czyli wszystko już jasne.Smile


[Rozwiązane]Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.