Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? (/Temat-Rozwiazane-Czy-Lockerz-Play-Extended-jest-legalny-8874)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Yanke$ - 18-06-2010 18:23

Witam, od dzisiaj używam wtyczki do FireFoxa o nazwie Lockerz Play Extended, (https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/161890/) która jest w zasadzie skryptem java, grupującym filmiki i pozwalającym oglądać je jeden po drugim. Dzięki niej możemy sortować sobie filmiki od najkrótszego do najdłuższego w danej kategorii. Klikamy na pierwszy film, który się włącza i odtwarza, a na koniec wyje syrena i wyskakuje pop-up, który nas informuje o tym, że film się skończył. Wklepujemy captchę i automatycznie ładuje się drugi filmik. Jest to bardzo wygodne, bo możemy robić wszystko inne, a nie tylko patrzeć, czy filmik się skończył.

I w związku z tym pytanie: czy jest to nielegalne i czy korzystanie z tej wtyczki będzie karane banem ?


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - SZAFI - 18-06-2010 18:27

sporo ludzi to używa można zobaczyć po ilosci pobrania programu... i jeszcze nigdy nie widzialem skargi na to... jednak ja wole oglądać samodzielnie...


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Yanke$ - 18-06-2010 18:29

Nie chodzi mi tutaj o to, czy ktoś się na to skarżył, czy nie, tylko jak Wam się wydaje: mogą się do tego przyczepić ?


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - haggard - 18-06-2010 18:29

Ja używam tego. To raczej nie jest nielegalne, działasz tym tylko na swojej przeglądarce i tylko "sortujesz" filmiki. Ale nie wiem co o tym może myśleć lockerz.


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Matek1 - 18-06-2010 18:30

ja uzywam dosc dlugo i jakos mi nie anulowali nagrody...


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Yanke$ - 18-06-2010 18:31

A więc dla pewności wyślę mejla, w którym spytam się Lockerz o legalność tejże wtyczki. Odpowiedź powinna przyjść za kilka dni. To będzie oficjalne, a nieoficjalnie, jak myślicie ?

@EDYCJA
Ok. Do Lockerz został wysłany mejl w sprawie owej felernej wtyczki, zwanej Lockerz Play Extended, o następującej treści:
Cytat:Hi, Lockerz
From today, I'm till using an add called Lockerz Play Extended ( you can download it right here: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/161890/ ). It's very usefull and convenient because it sorts a videos f.e. from the shortest to the longest in each category. And here is my question: is it illegal ?
W tłumaczeni brzmi to:
Cytat:Cześć, Lockerz!
Od dzisiaj, aż do teraz korzystam z dodatku zwanego Lockerz Play Extended (do pobrania tutaj: link). Jest to bardzo przydatna i wygodna sprawa, ponieważ to sortuje filmiki np. od najkrótszego do najdłuższego w poszczególnej kategorii. I tutaj jest moje pytanie: czy jest to nielegalne ?



RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Matek1 - 18-06-2010 18:39

mysle ze lepiej sie nie pytac ich czy jest nielegalne, bo beda miec nowy argument do anulowania nagrod.


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - SZAFI - 18-06-2010 18:42

Popieram Matek1... znowu będą mieć wymówke ...


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Yanke$ - 18-06-2010 18:45

Niestety, za późno, mejl został wysłany. Myślę, że i tak sporo osób się o to pyta, jeden mejl nie zmieni sprawy. A przynajmniej wszystko będzie jasne, tak samo jak w sprawie GreaseMonkeya, wszyscy bali się, że zostaną pobanowani, a okazało się, że GM był w 100 % legalny. Smile Poczekajmy na odpowiedź...


RE: Czy Lockerz Play Extended jest legalny ? - Kicha - 18-06-2010 18:46

Sami mowili wszystkie skrypty autofille i roboformy itp sa legalne aby nie byly to boty, i inne programy ślące odrazu posty(nie o te posty chodzi co myslicie)