Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST (/Temat-Bot-do-serwisu-YOULIKEHITS-serwis-podobny-do-ADDMEFAST-88726)

Strony: 1 2 3 4 5


Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - maroking - 04-04-2014 14:44

Witam.

Przedstawiam wam bota do serwisu

youlikehits.com -zachęcam do rejestracji z tego mojego linku referencyjnego

Bot do pobrania tu

Właściwości bota
Dodaje tysiące punktów youlikehits, bez CAPTCHA, bez ukrytych przeglądarek internetowych itp. Jest to czysty kod oszczędza zasoby, procesora i przepustowości Smile

Kluczowe cechy bota:

Ogląda WWW
Ogląda YouTube
Gra SoundCloud
Dodaje obserwowanych (follow) na Twitterze
(więcej wkrótce)

Losowe opóźnienia między działaniami
Tryb VPS, bot może pracować 24/7 bez interakcji użytkownika
Wykrywa, czy nie ma więcej linków i poczeka 1-2 minuty
AutoUpdate, nie zabraknie nowych funkcji

Instrukcja

1. Pobierz bota i wypakuj KLIKNIJ
VirusTotal : Click 1/51

2. Kliknij tę ikonkę i zainstaluj

[Obrazek: bot1.]

3. Dodaj do folderu accounts nick i hasło oddzielone dwukropkiem :

[Obrazek: bot2.]

4. A tu masz dokładne na rysunku co i jak

[Obrazek: bot3.]

Liczę na reputy i rejestrację z mojego reflinku youlikehits.com


RE: Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - Roro - 04-04-2014 18:44

Dziękuję przyda się , za chwilę przetestuję Idea

/Edit:

Działa thx Wink

VirusTotal : Click 1/51 Wink


RE: Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - SlusseR - 04-04-2014 19:19

Dzięki oczywiście + Smile


RE: Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - maroking - 04-04-2014 19:56

(04-04-2014 18:44)Roro napisał(a):  Dziękuję przyda się , za chwilę przetestuję Idea

/Edit:

Działa thx Wink

VirusTotal : Click 1/51 Wink

O właśnie zapomniałem o przeskanowaniu thx Smile


RE: Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - marcin0409 - 04-04-2014 21:15

można prosić o inny upload ?? , nie mieszkam na terenie PL i nie mogę pobrać, dzięki

EDIT:

Ok ... znalazłem gdzie indziej


RE: Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - asmax1910 - 06-04-2014 15:02

działa polecam Wink


RE: Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - Patenciarz - 08-04-2014 11:14

Witam , czy ten serwis jeszcze dobrze dziala? nabilem troche punktow dodalem kanal zeby mi subskrybowali dalem 9 punktow i nic nie idzie od jakiegos czasu


RE: Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - maroking - 08-04-2014 16:57

(08-04-2014 11:14)Patenciarz napisał(a):  Witam , czy ten serwis jeszcze dobrze dziala? nabilem troche punktow dodalem kanal zeby mi subskrybowali dalem 9 punktow i nic nie idzie od jakiegos czasu

Działa lajki lecą


RE: Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - sawski.pawel - 13-04-2014 20:57

witam ile maksymalnie można nabic dziennie zeby nie dostac bana ? za co mozna jeszcze dostac bana ?


RE: Bot do serwisu YOULIKEHITS serwis podobny do ADDMEFAST - bimber14 - 19-04-2014 10:49

Wątpie żeby jakies limity byly bo u mnie chodzi caly dzien bocik chociaz po jakims czasie chyba sie koncza oferty z YT. A zna ktoś może jakiś serwisik do dodawania komentarzy na YT?