Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy PP (/Temat-Nowy-PP-88721)



Nowy PP - filmsonline - 04-04-2014 13:58

Wydaje mi się, że Eforsa wprowadzi już na dniach zapowiadany PP pod STREAMyWink ostatnio z ciekawości byłem na stronie Eonline.pl i widziałem, że tam promuje się jakiś nowy PP - pewnie testują ten program.

Ciekawe, czy będzie wszystko tak jak zapowiadali, między innymi różne modele płatności do wyboru, kreator itd.

Może Eforsa wypowie się oficjalnie? P.S. Świetna grafika, już nie mogę się doczekać nowego PPSmile


RE: Nowy PP - bubaj123 - 04-04-2014 22:02

Również czekam z niecierpliwością i fajnie by było jakbyśmy mogli wrzucać player na własną stronę Wink


RE: Nowy PP - PawelC - 05-04-2014 07:35

Ja też zerkne. Ale ostantio zauwazyłem głupie blędy woczraj zarobiłem 40 zł Big Grin a dostępne środki mam 10 zł Big Grin. W statach normlanie jest Big Grin a na stroni głównej coś sie sadzi Big Grin.

Ogólnie to oni właśnie ruszają z jakimś to dużym projektem ale nie dowiedziałem sie dokładnie z jakim Smile.

Ale twierdzą ze będzie to coś


Nowy PP - Artinesse - 02-03-2018 00:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.