Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Skracacze linków + CPM - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Skracacze linków + CPM (/Temat-Skracacze-linkow-CPM-88719)



Skracacze linków + CPM - kolorpurpury - 04-04-2014 12:50

Witam. Pewnie nie jeden z was już wpadł na ten pomysł. Jedną z tych osób jestem ja. Postanowiłem opisać dość prosty sposób zarabiania. Jeśli ktoś ogarnie dobrą niszę - może być to całkiem niezły pasywny dochód Smile

Serwisy, których używam:
Szukamy niszy. Najlepiej prawdziwej do której ludzie będą chcieli wracać. Nie musi być to coś mega unikatowego. Trzeba zdać się na swoją pomysłowość.
Opiszę sposób na przykładowej niszy +18.
Najlepiej posiadać jakiś fanpage na facebooku o podobnej tematyce, czyli jakieś dziewczyny, coś o seksie itd.
Tworzymy bloga lub stronę internetową (może to być blogger, wordpress coś darmowego lub z płatną domeną co będzie plusem ważne żeby było w temacie) Blog musi posiadać jakąś treść w tym przypadku jakieś zdjęcia +18, filmiki, artykuły, linki, jakieś spisy, produkty itp.
Na blogu umieszczamy reklamy z CPM24 - (w regulaminie nie ma wzmianki o stronach dla dorosłych ale przecież to może być każda inna nisza) i reklamy z adf.ly (również są dostępne reklamy CPM)
Na naszym fanpage, który prowadzimy z głową i najlepiej gdy co drugi lub co trzeci post zawiera link do bloga, żeby wszystko wyglądało zachęcająco umieszczamy skrócone linki prowadzące do bloga i zachęcamy do jakiejś treści, która musi się na nim znajdować, żeby ludzie nie czuli się oszukani.
Na blogu linki również możemy skracać.

Linki skracamy najlepiej w ten sposób:
LINK DOCELOWY - cpm24 - adf.ly - shorte.st
W ten sposób ludzie przechodzą najpierw przez shorte.st potem przez adfl.y i na końcu przez cpm24 (kolejność można zmienić ale według stawek wydaje się najbardziej korzystna jeśli ktoś zrezygnuje w połowie drogi Smile

Sam zacząłem zarabiać w ten sposób. Nisza nie jest z najwyższej półki, ale ludzie często dochodzą do samego końca i jeszcze na blogu chętnie klikają w skrócone linki. Nie tracę fanów na fanpage wręcz w bardzo szybkim tempie ich zyskuję Smile

PODSUMOWUJĄC - jeśli mamy dobrą nie wypalającą się niszę - za każde przejście z polski przez 3 linki otrzymujemy (w przybliżeniu): 0.0021$ + 0.0025 $ + 0.003zł= 0.0046$ + 0.003zł czyli prawie 2 grosze. Do tego zarabiamy za każde wejście na stronę/bloga na którym są reklamy CPM lub jeśli ktoś chce mogą być reklamy cpc, cpl itd. Droga wolna.

Ważne, żeby nie oszukiwać ludzi - mają dostać to po co wchodzą. Wtedy będą wracać po nowe zdjęcia, artykuły, filmiki itp.

Sposób można wykorzystać na YOUTUBE jeśli ktoś ma jakąś dobrą niszę np. gry MMO + można zarabiać na rejestracjach - też świetna nisza. Nawet jeśli ktoś do końca nie przejdzie przez linki to w ten pierwszy wejdzie Smile


Ja w ten sposób zaczynając 24 marca (nisza, fanpage i blog dopiero się rozkręcają, więc jestem na etapie początkowych małych zarobków) zarobiłem na shorte.st i adf.ly ponad 26$ i prawie 8 zł na CPM

Myślę, że w tym miesiącu poprawię wyniki i będą szły w górę a gdy już mamy wypromowany dobrze fanpage to to jest kwestia poświęcenia kilku - kilkunastu minut dziennie, żeby utrzymywać ruch na poziomie. Ja mam na shortest po kilkaset wejść dziennie nawet jeśli nic nowego nie dodam. Przejść do końca mam zawsze minimum ponad 200 dziennie Smile

Będę wdzięczny za rejestracje z REFÓW Smile

Jeśli o czymś zapomniałem - piszcie będę starał się ulepszać ten post Smile


RE: Skracacze linków + CPM - Roro - 04-04-2014 12:52

Dzięki , przyda się Smile


RE: Skracacze linków + CPM - Sh4ker - 04-04-2014 13:11

Znane ale przyda się nowym Smile rep.