Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Nowa Koszulka Firecash rozmiar M. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Nowa Koszulka Firecash rozmiar M. (/Temat-Sprzedam-Nowa-Koszulka-Firecash-rozmiar-M-88714)



[Sprzedam]Nowa Koszulka Firecash rozmiar M. - Maniero - 04-04-2014 11:07

1.Nazwa przedmiotu: Koszulka FireCash
2.Opis przedmiotu: Sprzedam nową, nigdy nie używaną koszulkę którą wygrałem w konkursie FireCash. Wyciągnięta z opakowania tylko w celu zrobienia zdjęcia.
Sprzedawałem ją rok temu, i tak leży w szufladzie zapakowana i leży, dlaczego tak tanio? Nie lubię FC ;a, rozmiar M
3.Źródło pozyskania: Konkurs FireCash
4.Zdjęcia
Mogę wysłać na życzenie.
5.Kontakt:GG: 9979758 bądź PW
6.Cena: 10 zł + przesyłka
7.Sposób zapłaty za przedmiot: PayPal lub Przelew Bankowy


RE: [Sprzedam]Nowa Koszulka Firecash rozmiar M. - Danysuw - 04-04-2014 11:21

Jak spakujesz ja w list to biore Big Grin


RE: [Sprzedam]Nowa Koszulka Firecash rozmiar M. - Maniero - 04-04-2014 15:21

@up
Przesyłka 9 zł wychodzi Smile


RE: [Sprzedam]Nowa Koszulka Firecash rozmiar M. - Kiljan - 04-04-2014 15:27

oj kręcisz, w maxie 5,90 a możliwe, że przejdzie na 4,20 nieładnie zarabiać na wysyłce.


RE: [Sprzedam]Nowa Koszulka Firecash rozmiar M. - Maniero - 04-04-2014 15:46

Kiljan wszędzie wtrącisz swoje 3 grosze..., rozumiem, że wysyłasz dziennie tyle rzeczy co ja, że tak dobrze znasz się na wysyłkach Smile w chwili obecnej za 6,8 zł zł wyślesz przedmiot w A11,.. owszem zarabiam na wysyłce jakieś 50 gr, przepraszam :<


[Sprzedam]Nowa Koszulka Firecash rozmiar M. - surfer0700 - 10-05-2014 12:51

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.