Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. (/Temat-SPRZEDAM-Kontakt-do-hurtowni-gry-programy-antywirusy-zloto-do-gier-itp-88710)

Strony: 1 2 3 4


Odp: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - KarolD - 24-04-2014 19:58

Kupuje pw Smile


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - Maniero - 24-04-2014 20:04

(24-04-2014 19:28)maselko1235 napisał(a):  1. nie umiem wykorzystać? próbowałem 10 razy na 5 instalkach i 5 mailach i nic
2. anulowałem przelew bo powiedziałeś że i tak mi kasę odeślesz a więc a w czym problem
wybacz ale nazwanie czegoś takiego niszą to bardzo wielkie słowo

Ok, odesłałbym ale chodzi o kwestię zaufania. Skoro powiedzmy, po wysłaniu przelewu możesz go anulować to spokojnie można robić ludzi w wała.. wybacz moją postawe, ale raz tak straciłem kasę na 1 poradniku. Ktoś kupił, wysłał kase i jakoś nie dotarła...


RE: [SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - maselko1235 - 24-04-2014 20:06

anulowałem go na następny dzień przed godziną przelewów wychodzących gdzie przedtem próbowałem rozgryźć jak to zrobić i nic


[SPRZEDAM] Kontakt do hurtowni, gry, programy, antywirusy, złoto do gier itp. - yazir - 09-06-2014 00:09

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.